Перейти до змісту

Радянські вклади


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Хотілось би дізнатись про правомірність такого: зараз видають гроші по 1000, але почали видавити на 10-20 грн менше. Наблюдав таку картину: пиає касир в людини, вам видавати в гривнях чи в доларах? Людина каже, навіщо мені ваші нікому не потрібні долари, давайте в гривнях. А цій людині відповідають згідно з сьогоднішнім курсом долара, ви отримаєте 985 (до прикладу) гривень? Що це таке взагалі? Які курси? Які долари???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли тільки починали видавати ту тисячу то тоді ця сума в $(вибачте не пригадаю скільки точно) відповідала 1000грн. А тепер долар впав, а сума виплат не змінилась от і получається що це вже не тисяча а менше :) просто всі такі операції здійснюються тільки $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це нонсенс. Якби я зараз із свого поточного рахунку знімав 1000 мені б про якісь долари говорили ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли тільки починали видавати ту тисячу то тоді ця сума в $(вибачте не пригадаю скільки точно) відповідала 1000грн. А тепер долар впав, а сума виплат не змінилась от і получається що це вже не тисяча а менше :smile3: просто всі такі операції здійснюються тільки $

пальота економіческой мислі ніасіліл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли тільки починали видавати ту тисячу то тоді ця сума в $(вибачте не пригадаю скільки точно) відповідала 1000грн. А тепер долар впав, а сума виплат не змінилась от і получається що це вже не тисяча а менше :) просто всі такі операції здійснюються тільки $

пальота економіческой мислі ніасіліл.

Поясню по іншому можливо зрозуміліше буде, це не мої вигадки так по ТВ сказали! ВИБАЧТЕ може я дійсно щось не так зрозумів, якщо це так виправіть, культурно, без всяких там високо інтелектуальних принижуючих фраз :)

Припустимо курс долара 5.0

Нац.банк видає 200$=1000грн. на душу:)

Виплачують місяць, другий...

Курс долара падає до 4,98

І вже за цим курсом получається 4,98*200=996грн.

200$ остаються незмінними ніхто не збирається щось міняти, підлаштовуватись під курс долара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно маразм при такіх операція користуватись камерційним курсом ,якщо кур підскочит :) (недай бог), до 6 гривень , 150 % більше 1000 гривень не дадуть :) ,

а так тих 1,5% що недодають при міліардних операціях , якомусь бідовому чиновнику на хатинку на Канарах може вистачить, :) , або на хорошу квартирку у Київі. :0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда начинал читать топик, сразу захотелось написать то же, что и Rock, но он меня опередил :) Согласен с этим мнением абсолютно!

Коррупция, господа, коррупция... Не забывайте, в какой стране мы живем... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є й друга сторона медалі. Грошей то в країні не особливо багато, а інфляція і так... включати станок щоб надрукувати гривні ніхто не буде, а розраховуватись потрібно. Для цього і залучили долари - і програма виконується, і і попит на ринку буде менший аніж якби виплати проводились в гривнях. Плюс не варто забувати що іноземні інвестиції теж йдуть у валюті, а в нашій країні це основне джерело для розрахунку з боргами (тобто залучили, роздали, а потім знов думаємо де взяти грошей).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...