Перейти до змісту

99 франков / 99 francs (2007) DVDRip


alex_cherry_club

Рекомендовані повідомлення

post-1225-1206105928.jpg

Название: 99 франков

Оригинальное название: 99 francs

Жанр: Комедия

Год выхода: 2007

Режиссер: Ян Кунен

В ролях: Жан Дюжарден, Жослин Киврин, Патрик Милль, Вахина Джоканте, Элиза Товати, Никола Мари, Доминик Беттенфельд, Антуа Басле, Фоско Перинти, Дан Херцберг, Фредерик Бегбедер

О фильме:

Его зовут Октав Паранго. Он – главный копирайтер крупного рекламного агентства Rosserys & Witchcraft. Именно от него зависит, что вы будете есть, во что одеваться и чем восхищаться завтра. Октав может позволить себе всё: красивых женщин, дорогой алкоголь, бесконечные дорожки кокаина. Но для полного счастья не хватает чего-то ещё. Чего именно он понимает лишь тогда, когда от него уходит подружка Софи. Впав в депрессию, Паранго решает отыграться на молочном концерне «Мадон», заказавшем агентству рекламу нового йогурта. Его мечта – хлопнуть дверью перед уходом из золотой клетки R & W, где бесконечная ложь потребителю оплачивается суммами с шестью нулями...

Выпущено: Франция

Продолжительность: 01:39:55

Перевод: Дубляж

Формат: XviD

Качество: DVDRip

Видео: 1506 kb/s, 720x304

Звук: АС3, 448 kb/s (6 ch)

Размер: 1,37 Гб

ЛИНК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враження?

IMXO.Якщо чесно то повна фігня, написали б правду ,пару днів з житя кончених наркомів :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враження?

IMXO.Якщо чесно то повна фігня, написали б правду ,пару днів з житя кончених наркомів ;)

брр вже й качати перехотілось та ладно 35 перцентів залишилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені фільм сподобався. Тема наркоманії в ньому зовсім не на першому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По опису сценарію так розумію, що це та сама книжка 99 франків, але от книжка мені сподобалась, відео не знаю як,

але дуже часто після книги екранізація не дуже, так як уявлення коли читаєш ту саму книгу дещо відрізняється від бачення режисера, то правда не завжди так, але...

Книжка класна, точно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені фільм сподобався. Тема наркоманії в ньому зовсім не на першому місці.

.....злая сатира на рекламный бизнес, безжалостно разоблачает этот безумный и полный превратностей мир, в котором все презирают друг друга и так бездарно растрачивается человеческий ресурс......

так то і так зрозуміло. :)

snight писав- По опису сценарію так розумію, що це та сама книжка 99 франків, але от книжка мені сподобалась, ......, зараз После введения наличного евро роман переименован в «14,99 евро» (14,99 euros).

post-533-1206209431.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм класний для тих хто вміє думати, звісно для шанувальників "рамбо" та "американських пирогів" буде не зрозумілим та "фігньою"парою днів з життя наркоманів.

99 франків` є злою сатирою на рекламний бізнес це скоріше чорна комедія

"Той, що не помітив не збідніє, але той, що побачив оцінить"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм класний для тих хто вміє думати, звісно для шанувальників "рамбо" та "американських пирогів" буде не зрозумілим та "фігньою"парою днів з життя наркоманів.

99 франків` є злою сатирою на рекламний бізнес це скоріше чорна комедія

"Той, що не помітив не збідніє, але той, що побачив оцінить"

А шо то таке "американський пиріг" , :) , якщо дивився то просвяти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо то таке "американський пиріг" , ;) , якщо дивився то просвяти. ;)

тупий Амеріканський фільм , правда кожному своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмінний фільм! Раджу всім дивитись!

Особливо порадувала друга кінцівка :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враження?

IMXO.Якщо чесно то повна фігня, написали б правду ,пару днів з житя кончених наркомів ;)

:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивився фільм... якось не знаю як його оцінити... Треба французькі мізки мати щоб він сподобався!!! А так... Якщо чесно, то я думав, що фільм прикольніший... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...