Перейти до змісту

Порадьте кухонну витяжку


Brodyaga

Рекомендовані повідомлення

Добрий день. Хочу поставити батькам кухонну витяжку, потрібна порода, яку краще, на що потрібно звернути увагу, і де найкраще купувати.

Я прочитав приблизно і зупинився:

1-витяжка нависна (над газовою плитою);

2-режим роботи (витягувати тільки на вулицю, циркуляція повітря не потрібна);

3-фільтри один жировий багатоповторний (не одноразовий);

Прокоментуйте, і порадьте. Дякую.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно щоб не високо стояла і була потужніша чим потрібно по формулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо моделей не підкажу - на вкус і цвєт фломастєри разні. Скажу за повітропроводи. НЕ ВЗДУМАЙТЕ зменшувати переріз труби! Тобто якщо на виході з витяжки Ф150, то поставивши Ф100 можете стикнутись з збільшенням шуму при проходженні повітря через повітропровід. Особливо шум відчувається коли круглу трубу заміняють на прямокутну - тоді гуде шо самольот. Ну і краще пластикову вентиляційну трубу взяти, ніж гофровану алюмінієву.
І ще - назовні поставте гравітаційну решітку. Плюс від неї - не так сильно буде холодне повітря заходити в хату. Мінус - при інтенсивному пароутворенні жалюзі можуть примерзати до рамки в сильні морози і комусь часом не подобається що жалюзі при виключенні витяжки хлопають по рамці, але то вже питання психічного характеру, а не технічного. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Dream сказал:

Щодо моделей не підкажу - на вкус і цвєт фломастєри разні. Скажу за повітропроводи. НЕ ВЗДУМАЙТЕ зменшувати переріз труби! Тобто якщо на виході з витяжки Ф150, то поставивши Ф100 можете стикнутись з збільшенням шуму при проходженні повітря через повітропровід. Особливо шум відчувається коли круглу трубу заміняють на прямокутну - тоді гуде шо самольот. Ну і краще пластикову вентиляційну трубу взяти, ніж гофровану алюмінієву.
І ще - назовні поставте гравітаційну решітку. Плюс від неї - не так сильно буде холодне повітря заходити в хату. Мінус - при інтенсивному пароутворенні жалюзі можуть примерзати до рамки в сильні морози і комусь часом не подобається що жалюзі при виключенні витяжки хлопають по рамці, але то вже питання психічного характеру, а не технічного. :)

Дякую. Також думаю взяти пластикову вентиляційну трубу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про потужність. Не знаю що там за формули, розкажу за інше. Висновки зробите самі.
Згідно нормативних документів природня (!) вентиляція повинна забезпечувати мінімум 90 м.куб./год повітря через вентиляційних отвір, та/або трикратний об'єм приміщення кухні має за годину проходити через вентиляційний отвір. Цього вважається достатньо для нормальної експлуатації плит газових (!). Моя думка не треба вестись на космічні швидкостя витяжки типу 2000 м.куб./год. Якщо, наприклад, типова, хай 10-тиквадратна, кухня займає об'єм 25 м.куб., то при витяжці умовних 2000 кубів/годину і закритих вікнах квартири санвузол у вас за хвилин 10 перетвориться у полюс холоду іф_ю_ноу_уот_ай_мін.

В мене вже 2 роки стоїть VentoLux Ancona 60 на 750 м3/год і з трьома режимами швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...