Перейти до змісту

Ремонт ноутбуків у Луцьку


Goami

Рекомендовані повідомлення

Хто знає чи займається у нас в Луцьку хтось ремонтом ноутбуків? Хтось з прямими руками ))) Робота потрібна нескладна, трохи пластик на моніторі від скла відслоївся і видно лампу підсвітки, ось і треба все це добре задомкратити. Отже, хто що знає - порадьте. Якщо нема в Луцьку то може хтось знає найближчий до нас висококваліфікований сервіс де роблять швидко і якісно?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут ключевая фраза "Хтось з прямими руками"

или ноутиг гарантийный?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чув у медії роблять. Але я б туди не ніс у них такий сервіс.....

Знаю ще на потебні біля візора хтось займається(приватно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноут гарантійний, але СЦ в Києві, а калапуцяти туда влом... ( та й сервіс жутко криворукий, як і всі в нашому СНД). Проблема, як я вже сказав нескладна. Придомкратити корпус монітора до самої матриці так, щоб не було видно просвітів від лампи підсвітки. Самому розбирати стрьомно, хоча спроба була )) Далі відкручування болтіків я не поліз )) Дякую за надану інформацію, але якщо знаєте ще якісь сервіси, будь-ласка вкажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постукай ось до цієї людини:

http://board.lutsk.ua/index.php?showuser=397

Звати Вова - думаю не відкаже. Нотіка зробить, не гірше ніж в сервісному центрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сколько я знаю в Луцке только Инком и Этнамастер.

Этамастер или етнасофт? Если этнамастер, то где они находятся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є контора на Лесі Українки, біля будинку побуту. Якщо стати лицем на нього то з правої сторони в підвалі, там фірма займається продажем компуторів но можуть і відремонтувати, питати Сергія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є контора на Лесі Українки, біля будинку побуту. Якщо стати лицем на нього то з правої сторони в підвалі, там фірма займається продажем компуторів но можуть і відремонтувати, питати Сергія

Они занимаются продажей техники, новой и б/у, но не ремонтом (ИМХО ремонтом на проф. уровне). Если ноут НР, занимается Этнасофт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тел 3-42-57, находятся в здании ДОСААФа (со стороны стадиона) вход с торца здания

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є контора на Лесі Українки, біля будинку побуту. Якщо стати лицем на нього то з правої сторони в підвалі, там фірма займається продажем компуторів но можуть і відремонтувати, питати Сергія

Они занимаются продажей техники, новой и б/у, но не ремонтом (ИМХО ремонтом на проф. уровне). Если ноут НР, занимается Этнасофт

просто знайомий там працює, я знаю що він матриці розбирав. Нормально робить, але треба домовлятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Реанимирую старую тему. Ноутбук Samsung, 2.5 года, начал дребезжать кулер. Причем противно так. :ok2: Насколько я понимаю, требуется замена. Но проблема в том, что если буду сдавать его в ремонт (я так понимаю, сервис-центр Samsung), очень не хотелось бы ждать неделю-две, пока сделают, т.к. ноут для работы используется, и мне без него как без рук практически... ;) (комп есть, но не совсем подходит, программы некоторые устанавливать нужно, да и вообще - некомфортно мне за компом работать ;) )

То есть крайне желательно сделать за день, максимум два, при наличии возможности, разумеется. Кто что посоветует? Куда можно сдать на ремонт? Может есть мастера по ноутам на форуме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

сдал своей поломанный ноут мастеру в Луцке. Держал он его недели 2. Взял 40 грн за диагностику. Потом сказал: "Можешь его выбросить. Новый купить дешевле". Я уже было так и хотел сделать, да прогуглил и нашел мастера (правда в Киеве), который сделал мне его за 2 дня и заплатил я ему 300 грн.

Если кому надо, обращайтесь. Его аська: 331166801 Виталий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ноут ACER ASPIRE 5101 - не працює тачпад. куди краще здати на ремонт?

Звони по телефону 771000,771001 - авторизований сервіс центр ACER

http://www.acer.ua/public/wr-resource/1146...pdateUA2008.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій знайомий носив у Волиньмаркет, що за цумом. Але шось він там потім довгенько до них бігав так не довольненько. Тому точно про їх якість сервісу не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Зателефонуйте на 8097 649-92-39

Звати Володимир. Займається ремонтом ноутбуків і TFT моніторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...