Перейти до змісту

Продам смартфон Meizu M2 16Gb


AnryABC

Рекомендовані повідомлення

Продам смартфон Meizu M2 16Gb-$ 140,міжнародна версія прошивки встановлена з заводу,оновлення по Wi-Fi.В наявності всі кольори.Скло-75 грн,силікон-55 грн.,книжка-чохол(5 кольорів)-130грн.

QIP Shot - Screen 006.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за брєд - в магазинах з роком гарантії вже норм прошиті m2 від 3200 грн

ваша же ціна (по говерлі) ~3700 + я так розумію без ніяких гарантій. ну удачі в продажі... 

п.с. а телефончік годний, на свої 110 $ кращого не найти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, w1se сказано:

шо за брєд - в магазинах з роком гарантії вже норм прошиті m2 від 3200 грн

ваша же ціна (по говерлі) ~3700 + я так розумію без ніяких гарантій. ну удачі в продажі... 

п.с. а телефончік годний, на свої 110 $ кращого не найти. 

Ціна змінюється в залежності від кон,юктури ринку,декілька днів назад ціни зменшились,зараз актуальна ціна $130. Є наявність і гарантія.

п.с. а телефончік годний, на свої 110 $ кращого не найти.Удачі в пошуках такої ціни. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте. А на картинці хіба не Meizu note2? Можливо продавець просто переплутав і насправді така ціна за meizu note2?  І ціна підходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/meizu-m2-mini-gray/prices/#1/0

 

ось вам ціни на м2, з 3170 грн починається відлік. 

про 110$ трішки напутав, бо піддався на пропозицію того ж хотлайна (електрон магазин - там пише 108$) 

і всеодно куча пропозицій ~3200 і ваші ~3700... різниця очевидна.

 

а за 140$ вже краще редмі 3 з аліекспреса взяти, правда доставки чекати десь 3 тижні + люди бояться/незнають як звідти брати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

$130 актуальна ціна.Спробуйте придбати за 3170грн.оригінальний версія для Європи,запаяний в целофан телефон(так як Apple).

"а за 140$ вже краще редмі 3 з аліекспреса взяти, правда доставки чекати десь 3 тижні + люди бояться/незнають як звідти брати" -удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, AnryABC сказано:

.Спробуйте придбати за 3170грн.оригінальний версія для Європи,запаяний в целофан телефон

А який він ще може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти



Проблема для пользователя в том, что на китайскую версию смартфона нельзя поставить международную официальную версию прошивки. Никак. Даже с "бубнами". А вот на международную версию смартфона, в свою очередь, можно без проблем устанавливать любые версии "китайских" прошивок, при желании в любой момент откатившись обратно на международную.

У смартфонов MEIZU есть 5 основных типов прошивки:
International (I), Global (G) - международные версии прошивки (именно такая в официальных российских поставках)
Universal (A) - универсальная китайская версия прошивки
Unicom (U) и China Mobile (C) - операторские версии прошивок для Китая
YunOS (Y) - специальная версия для китайских пользователей с расширенными сервисами Alibaba Group (актуальны только внутри Китая)

Если ваш смартфон оснащен по-умолчанию прошивкой i или G (например, FLYME 4.2.2.2i, Flyme 5.0.2.1G) - у вас международная версия смартфона и при желании вы сможете устанавливать и китайские версии прошивок (например "А"-прошивки: они чаще обновляются, имеют некоторые ограничения относительно международной, но в них быстрее появляются новые функции и опции для смартфона, другими словами, можно назвать прошивки "А" - тестовыми для опытных пользователей, а "i" - уже релизными и максимально отлаженными). Если же у вас смартфон куплен с установленной по-умолчанию прошивкой a, c, u или y - установить прошивку "i" у вас не получится, при каждой попытке будет выводиться надпись "firmware corrupt".

МЕЖДУНАРОНАЯ ВЕРСИЯ ПРОШИВКИ (i, G) адаптирована для использования вне Китая. Из нее убраны все китайские приложения и сервисы, не актуальные во всем мире за территорией страны. В международной прошивке по-умолчанию установлены сервисы Google Play (во всех вариантах китайских прошивок этих сервисов нет, их нужно устанавливать вручную и при каждом обновлении переустанавливать специальным образом, нет гарантий их работоспособности). Из-за того, что в международной версии прошивок смартфона нет некоторых приложений, например китайского голосового помощника-ассистента, аналогичные действия заменены на другие, более удобные программы и сервисы. Например, более удобное выключение и активация экрана, поиск по смартфону и другие опции, которые будут недоступны без тонкой настройки на китайских версиях прошивок. В китайских версиях прошивок возможны проблемы со своевременными уведомлениями от приложений типа WhatsApp, Viber, Skype, чего нет в международной прошивке (i, G).

На китайских версиях прошивок (a, u, c, y) - предустановлено множество китайских приложений и сервисов, на китайском же языке, их сложно удалить. Там нет сервисов Google Play. И интерфейс оболочки также имеет некоторые другие свойства при работе с ним.

Кстати, версия прошивки - это не "программный" вопрос, это вопрос "железа" и варианта материнской платы смартфона. Именно поэтому международные и "китайские" версии устройств и отличаются по качеству и версиям прошивок.

ВАЖНО! Кустарная смена идентификатора смартфона может привести к окирпичиванию, без возможности восстановления устройства. І це ще не все....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і чим моя ссилка поступається Вашому оголошенню? навіть копіпаст схоже звідти.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ridec7 сказано:

ну і чим моя ссилка поступається Вашому оголошенню? навіть копіпаст схоже звідти.... 

Вам телефон треба?В мене телефони в Луцьку,для багатьох це важливо,налаштування безкоштовно,скло дешевше і чохол такий як на вашій чудо-ссилці в декілька разів,а ще є пересилка платна.На Цитрусі ціна на Note значно вища наприклад(замітили?).Копіпаст з ВК тема ОФИЦИАЛЬНАЯ И КИТАЙСКАЯ ВЕРСИЯ СМАРТФОНОВ MEIZU. В ЧЕМ РАЗНИЦА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, AnryABC сказал:

$130 актуальна ціна.Спробуйте придбати за 3170грн.оригінальний версія для Європи,запаяний в целофан телефон(так як Apple).

"а за 140$ вже краще редмі 3 з аліекспреса взяти, правда доставки чекати десь 3 тижні + люди бояться/незнають як звідти брати" -удачі.

по твоєму за 3170 грн то якась підробка/репліка аля нокла чи айфона з антеною? чи шось я не пойму? чим той за 3170 грн відрізняється від твого за 130$ крім ціни? В чому заключається оригінальність? Я просто не розумію коли на борді викладають дороще ніж в магазинах, а є як мінімум 10 пропозицій на м2 міні з магазинів дешевші за 130$. Тут люди намагаються взяти дешевше, для того вона і є барахолка.

 

... удача штука корисна, буду брати на подарунок тут білого редмі 3 за 140$. 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, w1se сказано:

 

 

... удача штука корисна, буду брати на подарунок тут білого редмі 3 за 140$. 

 

 

 

 

 

 

 

Ага,візьми,Потім відпишишся скільки стане,якщо звичайно це не балобольство.Не все так просто:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, AnryABC сказал:

Вам телефон треба?В мене телефони в Луцьку,для багатьох це важливо,налаштування безкоштовно,скло дешевше і чохол такий як на вашій чудо-ссилці в декілька разів,а ще є пересилка платна.На Цитрусі ціна на Note значно вища наприклад(замітили?).Копіпаст з ВК тема ОФИЦИАЛЬНАЯ И КИТАЙСКАЯ ВЕРСИЯ СМАРТФОНОВ MEIZU. В ЧЕМ РАЗНИЦА?

 

 "я мзду не беру, мне за державу обидно..." .. усе замітив.. і до цього теж є питання чому дешевше?..)   пересилка платна... та ну перестаньте.....) ну їй Богу...) мені однаково - просто свої з своїх же деруть, а потім влада і країна погана.. робіть як вважаєте за потрібне.. то Ваша справа.. я лиш скористався правом висловити свою думку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ridec7 сказано:

 

 "я мзду не беру, мне за державу обидно..." .. усе замітив.. і до цього теж є питання чому дешевше?..)   пересилка платна... та ну перестаньте.....) ну їй Богу...) мені однаково - просто свої з своїх же деруть, а потім влада і країна погана.. робіть як вважаєте за потрібне.. то Ваша справа.. я лиш скористався правом висловити свою думку..

"Думку"почув,реально купите дешевше-напишіть будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не зрозумів...Із-за чого весь сир-бор? Чоловік продає за свою ціну (до речі адекватну), купуйте там де вам подобається. Давайте порахуємо. Мінімальна ціна 3170 грн. Телефон у Харькові (два дня доставки), я наприклад за такий товар плачу наложкою, отже рахуєм, 3170+35(доставка)+16(комісія)+63(2% наложкі)+20(конверт)=3304 грн. Автор теми продає смарт за 130$ (по курсу вест-фінанс 26,35)=3425 грн. Різниця 3425-3304 = 121 грн. То це за 121 грн ви тут наїзжаєте на людину, яка дає гарантію на телефон(завжди можна звернутись),телефон в наявності в Луцьку (можна пощупати), все налаштовано і прошито ??? А що там прийде з того Харькова - невідомо, будете потім бігати по знайомим прошивати або в Харьків пересилати? Люди, що з вами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

140$....)3689грн.. по Вашим підрахункам це 385грн різниці.. з умовою наложки, я наприклад беру без) правилами - обговореня ціни не заборонене...) моє діло маленьке) ніхто не наїзжає.. просто комусь 120 грн це не гроші,  а комусь, то 10 частина заробітку) (у кого мінімалка...) але то полеміка.. та й сума трішки інша.. в кінці кінців, хто захоче той купить не зважаючи на диспут)  а автору он яка реклама) купа постів) точно хтось та й загляне))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, YouRich сказано:

Я щось не зрозумів...Із-за чого весь сир-бор? Чоловік продає за свою ціну (до речі адекватну), купуйте там де вам подобається. Давайте порахуємо. Мінімальна ціна 3170 грн. Телефон у Харькові (два дня доставки), я наприклад за такий товар плачу наложкою, отже рахуєм, 3170+35(доставка)+16(комісія)+63(2% наложкі)+20(конверт)=3304 грн. Автор теми продає смарт за 130$ (по курсу вест-фінанс 26,35)=3425 грн. Різниця 3425-3304 = 121 грн. То це за 121 грн ви тут наїзжаєте на людину, яка дає гарантію на телефон(завжди можна звернутись),телефон в наявності в Луцьку (можна пощупати), все налаштовано і прошито ??? А що там прийде з того Харькова - невідомо, будете потім бігати по знайомим прошивати або в Харьків пересилати? Люди, що з вами?

Дякую за підтримку:)До речі ця модель може єдина на яку я не можу зробити ціну дешевше,питайте інші моделі,aple-там ціна буде набагато адекватнішою,знаю що ціна на ксаомі і мейзу буде трошки зростати до квітня(так кажуть менеджери,а в них завжди збігається),я переглядаючи барахолку бачу багато цін які кажуться(і є) мені завищеними,але якщо мені потрібний товар,я торгуюсь:)а не роблю зауваження.Ну в будь-якому разі нікого не хочу образити,прийдіть в м-н поспілкуємось і завжди знайдемо спільну мову,я займаюсь моб.вже 16-17 років.З цими мейзу-ксаомі не так все просто(багато цеглин після самовільних експерементів з компом),вже бачив десятки людей які дуже "вдало купували на ебей епли з локом оператора чи з введенним айклаудом,а потім бігали по всім м-нам чи сервісам,і тільки оббігавши пару розуміли що краще купувати там,куди можеш прийди і повернути річ.Простий баг з пристроєм потребує відправки в Київ-Харків на сервіс,після 14 днів від дати покупки це платно(сам сервіс безкоштовно),просто люди про це не думають,про аліекспресс взагалі мовчу,не знаючим людям краще там не ризикувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ridec7 сказал:

140$....

 

6 часов назад, AnryABC сказал:

зараз актуальна ціна $130.

 

4 часа назад, AnryABC сказал:

$130 актуальна ціна.

 

Вибачте, але з двох разів не доходить???

 

2 часа назад, Ridec7 сказал:

але то полеміка..

 

Так отож...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня тоже пишет 4.5.3I , но по воздуху не обновляется , ибо хитрые китайцы чот там намутили.Читал инструкцию как сделать норм на 4PDA , но пока смысла не вижу и так всё устраивает.Телефон юзаю месяца 4, зачётный агрегат, нареканий нету.

 

P.S. Продавца не знаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, YouRich сказал:

Вибачте, але з двох разів не доходить???

звісно доходить) спочатку було 140$... потім пішло дозволене правилами, обговорення ціни, потім актуально стало 130$... отже обговорення дало результат,  я теж займався ремонтом цифрової техніки і всі ці камінці знаю) тому говорю лише за себе)  в цитрусі, якщо брати, ніяких танців та сама гарантія і ціна була нижче.. от і спитали чому так) можна спитати? :) я думаю що можна).. Вам достатньо було написати, що Ви цього продавця знаєте, що купували у нього і отримали чудовий сервіс, підтримку, і консультацію, і що на Ваш погляд ціна аргументована порядністю і високим рівнем сервісу та післягарантійного обслуговування, а також купою інших плюшок, які  Ви б не отримали у іншому місці.. а Ви загострювати пішли...  я ж не сказав ТС - ану бігом понижуй ціни такий ти сякий.. я просто зауважив, що перша його ціна завищена відносно більшості магазинів в легкій доступності, а товар у них нічим не поступається.. і відповісти на це просте питання було не складно) і як виявляється навіть корисно для іміджу продавця.. то в чому ж мій косяк? в тому що я доміг розписати в усій красі ТС-ра?   якщо бажаєш продати треба подавати товар лицем.. затратити годину другу на опис, а потім в шаблон лише добавляти характеристики  та назви.. або взагалі відкрити тему з магазином.. а не окремими темами з мінімум інфи наклепати.. я наприклад подумав, що то якийсь чоткий парніша купив на алі купку телефонів.. (до речі місяць тому вони були ще дешевше.. я якраз зараз вибираю телефон у цій ціновій категорії і з нового року моніторю ціни і іншу інфу) і вирішив їх перепродати та щей дорожче ніж у магазинах.. саме тому я і підняв питання.. якщо ж у ТС є магазин і досвід, то треба це показувати.. а то на базарі теж кажуть, що гарантія є.. а через годину підходиш і в лице кажуть йди звідси я не знаю хто ти такий...) погодьтесь, що тоді кразе взяти в магазині ніж ось так з рук..) ТС успіхів у продажі і не лініться описувати товар це Вам же на користь... YouRich не зважаючи на Ваш поважний статус на форумі, в даному питанні Ви піддались емоціям, але в даному питанні я не розділяю Вашої агресії)) можливо буде час сходимо разом на каву чи пивко ) краще дружити і диспутувати ніж ворогувати і нападати один на одного) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже,  по перше ніякої агресії. По друге, поважним статусом,  як Ви сказали,  я не оперую.  По третє,  автор теми вже в другому повідомлені,  що стосується М2,  вказав актуальну ціну в 130 доларів,  а ви все одно мусолили ціну і надалі в 140. В четверте,  особисто топікстартера не знаю і не бачив,  просто мені хватило поспілкуватись намєдні в приватних повідомленнях,  щоб зрозуміти, що це нормальна людина. В крайньому випадку, хочеться на це надіятись)). По п'яте,  каву не вживаю,  а от горілочку в душевній компанії саме то)... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)) я зрозумів) Ви з тих людей які завжди хочуть щоб останнє слово було за ними) хай буде так) купа цифр, але я так і не зрозумів, то в чому ж косяк моїх постів якщо я лише допоміг ТС-ру?))) :) горілочку на жаль чи на щастя я не вживаю)) останнє повідомлення тут бо в оффтоп перетворюється)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...