Перейти до змісту

Де взяти Ексель?


Oberegy

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть! киньте посилання, де можна скачати на шару Ексель. У мене стоїть, але з глюками. Я сама поткнулась, але напоролась на мейл ру, вже боюсь шукати. Може в кого є  місце перевірене? треба дуже. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, Google Sheets. Безплатно, просто, завжди в онлайні, а головне - не треба танцювати з бубном, щоб знайти, скачати і зламати неліценійну копію Excel.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Микола Тарасенко сказано:

Як варіант, Google Sheets. Безплатно, просто, завжди в онлайні, а головне - не треба танцювати з бубном, щоб знайти, скачати і зламати неліценійну копію Excel.

я б з радістю, але мені надсилають документи в ексель, а він зараза не читає, віикидає через незрозумілу помилку. От фотошоп сама встановила любенько. А чого ексель не можна? просто треба людське місце знайти. Сьогодні ніби офсторінка віндовс, качаю, а мейл ру поліз. Ледь вичистила його з ноута. За посилання дякую, піду гляну, що за хрукт, бо про таке ще не чула.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Oberegy said:

я б з радістю, але мені надсилають документи в ексель, а він зараза не читає, віикидає через незрозумілу помилку. От фотошоп сама встановила любенько. А чого ексель не можна? просто треба людське місце знайти. Сьогодні ніби офсторінка віндовс, качаю, а мейл ру поліз. Ледь вичистила його з ноута. За посилання дякую, піду гляну, що за хрукт, бо про таке ще не чула.

Гугл Таблиці чудово відкривають файли Excel. Почитати можна тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Oberegy сказано:

Допоможіть! киньте посилання, де можна скачати на шару Ексель. У мене стоїть, але з глюками. Я сама поткнулась, але напоролась на мейл ру, вже боюсь шукати. Може в кого є  місце перевірене? треба дуже. Дякую!

ось тримай portable

Microsoft Office 2003 port.torrent

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.monkrus.ws/2015/10/microsoft-office-2016-vl-rus-eng-x86_14.html

Все беру тільки в Монкруса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім! Ото тут і правила! добрим людям і подякувать не дають цілу добу. Звіт: ексель ставить не буду, бо розібралась з

On 25.03.2016 at 19:20, Микола Тарасенко сказано:

Як варіант, Google Sheets. Безплатно, просто, завжди в онлайні, а головне - не треба танцювати з бубном, щоб знайти, скачати і зламати неліценійну копію Excel.

хороша штука. За поради  дякую дуже всім і особливо пану Миколі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуйтесь на здоров'я.

 

А от пан з мене ніякий :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...