Перейти до змісту

30 днів на велосипеді (30 Days of Biking)


Jack

Рекомендовані повідомлення

12822265_1338762609482783_328827798_n.jp

 

Якщо ви катаєте на велосипеді, вам подобається активний спосіб життя, ви засиділися за зиму і хочете як слід розім'ятися, хочете почувати себе частиною світового велоспільноти або знайти рідну велодушу - давайте катати разом!

Умови участі в акції "30 днів на велосипеді" - прості.
1) Іздити  на ровері кожен день. З 1 по 30 квітня. Мінімум - 1 км.

2) Кожен день робити фотозвіт про поїздку з хештегом # 30daysofbiking

Бажано щоб флаєр був в кадрі. Без фоточки хто вам повірить що ви катали? ;)

3) Закріпити на велосипеді флаєр учасника на час акції. Зазвичай його кріплять в спиці переднього колеса. Після закінчення акції - зняти.

Подробиці і реєстрація:

http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=17&t=316342p=1675755
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого мені ще комусь щось доводити? ;) Я катаю для себе і не шукаю якихось мотиваторів для цього. Мене навіть велодоріжки не цікавлять... взагалі ніяк ;) Кароче брєд. Звичайно ІМХО ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й так використовую любу можливість щоб виїхати, а якщо когось треба мотивувати катати – це людина хвора чи нємощна ) погоджуюсь на рахунок велодоріжок. те, що зроблено зараз –  зроблена через жопу хрєнь ((  краще б зовсім не робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого, виїжати кожного дня .... тут важко пригадати день коли не виїжав взагалі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не менше одного километра!... це вобше порвало. Я раз було проїхала меньше километра. Уявіть. Було важко. Спробуйте випертись з хати проїхати 500 м в одну сторону і назад, на поверхи... Хіба на якомусь Гноміку?... А це мисль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі з ровером   щодня: на роботу і з роботи по 5 км в 1 сторону, було -18 С -20 С термоодежа і поїхав - не уявляю життя без мого  коня   В1.

Щодо велодоріжок в Варшаві, в Любліні, в Гарволіні все зроблено для безпеки руху як водіїв автомобілів і пішоходів в одночас для велосипедистів. Розумію що в Луцьку і не тільки ніхто за дарма не буде робити, то наш Myrka Ivan може допомогти у правильному вирішенні питань    велодоріжок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...