Перейти до змісту

Продажа аккаунта


sasha_muz

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Необхідна консультація...

Суть така: танки надоїли, та і часу не має особо вже на гру... і вирішив продати свій аккаунт (зареєстрований з 2011 року).

Логін: sasha_muz. На аккаунті близько 17к боїв (53,42% процентів перемог, РЄ - 1362, WN8 - 1537, середній урон -1375. ). В ангарі з техніки 8 топів (ИС-4, ИС-7, E 100, Т-62А, Объект 140, T110E3, T110E4, Объект 268) . З премів - КВ-5. Крім цього в ангарі ще багато танків 6-8 лвл востребовані в КБ, Укрепах, ротах...  На всій техніці екіпажи по 3-6 перків. На аккаунті близько 6к голди і 5 млн. серебра... Аккаунт входить до клану UA-TX (один із кланів сімейства UA-T), клан на даний момент посідає 244 місце в рейтингу.

Цікавить питання: за яку суму я можу продати даний аккаунт?

Заздалегіть вдячний за відповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ну скоріш за все треба плюсувати ціну голди, ціну КВ-5 (б/у і не дуже популярний,  то може з 50% ціни) ну і плюс якихось пару сот грн прикрутити за техніку та перемоги. Ну і ціна буде значно меншою, ніж та, на яку ти розраховуєш ... :(
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, VaLeRa сказал:

 Ну скоріш за все треба плюсувати ціну голди, ціну КВ-5 (б/у і не дуже популярний,  то може з 50% ціни) ну і плюс якихось пару сот грн прикрутити за техніку та перемоги. Ну і ціна буде значно меншою, ніж та, на яку ти розраховуєш ... :(
 

Я взагалі не знаю скільки за нього можна просити, ти суму назви орієнтовну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж в цінах на прем техніку зараз не орієнтуюсь. За голду рахуй 25$, може з 500 грн за потрібну техніку в ангарі. Ну і подивись ціну КВ-5 в магазині, коли є акції (50%).

А потім отриману ціну поділи на два.... оце за таку ціну точно продасиш швидко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але й продавати треба на спецсайті якомусь, в нас тут навряд чи хто купить.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, VaLeRa сказал:

але й продавати треба на спецсайті якомусь, в нас тут навряд чи хто купить.
 

Та я тільки прицінитися поки.... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, VaLeRa сказал:

правильна прицінка відбиває намір продати :D

 

Чесно кажучи за безцінь теж не віддіам, хай краще "пилиться на полці"...

Просто вкладено в аккаунт багато сил і часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...