Перейти до змісту

SlavikSOFT

Потреба в коворкінгу для ІТ  

22 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зацікавивсь темою коворкінгу в ІТ. В луцьку повний нуль по цьому питанню (чи я не правий?)
А взагалі для Луцька це реально? Можливо замале місто?
Які Ваші думки з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я розумію, суть в тому, щоб люди, які працюють на дому/самі на себе і т.і., разом знімали приміщення для спільної, але незалежної роботи один від одного? Щось типу того?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Микола Тарасенко, Вікіпедія дає вичерпне пояснення терміну "коворкінг".  Coworking is a style of work that involves a shared working environment, often an office, and independent activity. Unlike in a typical office environment, those coworking are usually not employed by the same organization. Typically it is attractive to work-at-home professionals, independent contractors, or people who travel frequently who end up working in relative isolation. Coworking is also the social gathering of a group of people who are still working independently, but who share values, and who are interested in the synergy that can happen from working with people who value working in the same place alongside each other.

 

Не думаю, що в Луцьку існує попит на коворкінги і, як результат. відсутня пропозиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я знаю деякі офіси в такому стилі працюють в Луцьку. Але смисл? Щоб дома не сидіти за компом, а йти на роботі так само сидіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Artis said:

Та я знаю деякі офіси в такому стилі працюють в Луцьку. Але смисл? Щоб дома не сидіти за компом, а йти на роботі так само сидіти?

По-моєму, чіткіше і вичерпніше визначення, ніж на Вікіпедії :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, SlavikSOFT сказано:

Якщо мала дитина дома то не сильно попрацюєш

 

Ну да. В принципі гарне рішення, щоб втікти від домашніх проблем і скинути всі проблеми на жінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Artis сказал:

Ну да. В принципі гарне рішення, щоб втікти від домашніх проблем і скинути всі проблеми на жінку.

це перебільшення з Вашої сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Оо.  Знайдено в іншій темі: 

Місце: коворкінг "Репортер" (пр. Волі, 27, 4 поверх). Початок о 19:00.

 

хтось бував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.03.2016 at 12:07, LSD сказано:

Оо.  Знайдено в іншій темі: 

Місце: коворкінг "Репортер" (пр. Волі, 27, 4 поверх). Початок о 19:00.

 

хтось бував?

 

http://reporter.lutsk.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, LSD сказал:

Цій конторці вже років три. Періодично по ній то появляється інформація то знов забувають) Сам особисто там не був але знайомі сказали що нічого цікавого і особливого там немає, більше використовують під конференції.

З іншого боку, а що там має бути особливого - це ж звичайне робоче місце як і на всіх інших конторках) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...