Перейти до змісту

Пряма перереєстрація ТЗ в Луцьку.


JossRoss

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Хтось проводив пряму перереєстрацію автомобілів в нашому доблесному, чесному і серцю дорогому МРЕВ луцькому?

Цікавить на скільки це в нас реально, скільки займає часу, грошей, нервів і сил).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз там все міняється, людей міняють... Черг, кажуть, взагалі нема... Всі  бояться люстрації :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, яка там люстрація, максимум рокіровочки.

Але наскільки реальною є процедура прямої перереєстрації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально...приїхав в четер в 12,00 в 17,00 забрав техпаспорт... переєстрація обійшлася в 650 гривень грубо говоря..номера а відповідно і страховка осталися ті ж самі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, JossRoss сказано:

Цікавить на скільки це в нас реально, скільки займає часу, грошей, нервів і сил

Я думаю реально за півдня зробити. Я в пятницю перереєстровував своє авто з заміною номерів, бо їздив по довіренності на таблицях сусідньої області.

Зайняло часу до обіду з 11-ї до 12-ї. Далі треба було чекати дозвону в мрев де авто прописано, бо в комп"ютерній базі тільки машини з більш свіжою реєстрацією. Потім приїхав після обіду в 14:30 і в 17:30 забрав новий тєхпаспорт і номери. Грошей вийшло десь 720 грн. Без заміни номерів буде 400 грн, якщо експертизу не треба буде робити. Із нєрвів - півтори години ловили експерта, щоби подивився авто, бо один десь в боксах дивився машини, а другій бумажкі в кабінеті виписував.

Казали, що в четвер не вистачало бланків. Але то базарний день і нєфіг туди рипатися в цей день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, виявляэться таки можна все зробити самому. Куди там звертатись з тим питанням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, JossRoss сказано:

Куди там звертатись з тим питанням?

в другому чи третьому вікні кажеш дівчині - я хочу перереєструвати авто. І тобі розкажуть шо і в якому порядку робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...