Перейти до змісту

Астигматизм. Пошук нормального лікаря. Та кому знайоме?


Oli

Рекомендовані повідомлення

Виявили випадково під час медогляду в школу,  виявили в поліклініці...

 

послали на діагностику в "Оптику" біля Гостинця, 

підтвердили але надій не давали, сказали напевно прийдеться ходити в окулярах...

 

 

потім в поліклінці запевнили що нічого старшного нема....  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби нічого страшного і нема :) ну не будеш бачити без окуляр...

не лікуй бо заберуть в армію :)

маю давно, причому дуже сильний. Гострота зору в мене більш-менш нормальна, а от астигматизм усю різкість псує. Кажуть добре лікується якраз спеціальними вправами для очей. Окуляри його не лікують а лише усугубляють схоже.

За компом сиджу в окулярах, також по магазинах гуляю в них. А просто на вулиці не ношу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стежити щоб не прогресував, сходити в Мікрохірургію ока на Волі чи в Клініку Загурського щоб була "точка відліку", в них норм обладнання все побачать, але є в них фішка пропонувати лазерну корекцію, я вважаю що це самий "крайній" варіант, за 15 років в мене зір впав суттєво - але це компутери(багато), читання (багато) ну і тд. і тп., В батька було те ж саме, навіть носив окуляри, зараз читає без окуляр, і каже що носіння окуляр нічого (в плані лікування) не дало, окуляри це вже "протези". Пробував вправи - суттєво допомагає, але це треба робити систематично. Лікарі однозначно кажуть що це не лікується, або окуляри або лазерна корекція (і то при умові що асигматизм корегується)...на рахунок вправ - неоднозначно, одні - допомагає, інші - ні... та багато можу написати на цю тему, вправи можу пошукати десь були

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Соромітник сказано:
2 годин тому, Chyprunka сказано:

 

 

 

забув  вказати що це дитина 5р. дівчинка

 

напевно ще сходим в  Загурського,  бо  нам  за вправи навіть нічого не казали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...