Перейти до змісту

Перекресток / Crossroads (1986) DVDRip


RudEAk

Рекомендовані повідомлення

Перекресток / Crossroads (1986) DVDRip

IMG2366-1204896956.jpg

На прохання тут

Жанр: Музыкальный

Режиссер: Уолтер Хилл

В ролях: Ральф Маччио, Joe Seneca, Джэми Герц, Джо Мортон, Роберт Джудд, Steve Vai, Dennis Lipscomb, Гарри Кэри мл., Джон Хэнкок, Allan Arbus

Сюжет фильма: Молодой, честолюбивый гитарист (Маккио из "Парня-каратиста") находит легендарного исполнителя блюзов в гарлемской больнице и соглашается помочь ему вернуться домой в обмен на старые и утраченные песни. Великолепные песни Рай Кудера, который в картине сам играет на "блюз-гитаре". На "блюз гармонике" играют Сонни Терри и Джон "Дьюк" Логан. Фильм этот, великолепный сам по себе, имеет культовый успех среди музыкантов и тех, кто любит блюз и рок-н-ролл. Писать о нем бесполезно. Его надо смотреть и слушать. (Иванов М.)

Продолжительность: 1:38:50

Видеокодек: DivX 5

Битрейт видео: 857 кб/с

Размер кадра: 576Х304

Качество видео: DVDRip

IMG2366-1204900241.jpg

post-2366-1204900510.jpg

-=Link=-.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доведеться ранку чекати, швидкість впала... буде на /video/films/crossroads.avi

P.І. Заливаю 700 м варіант, він нічим від оригінала в ДВД не відрізняється (крім відсутості анг. дорожки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Steve Vai, сцуко, навіть, в 1986 р. шостий в списку акторів... політкорєкт. блюз пабіждаєт хеві метал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.І. Заливаю 700 м варіант, він нічим від оригінала в ДВД не відрізняється (крім відсутості анг. дорожки)

Шо за дорожка? ти про субтитри? :0090:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.І. Заливаю 700 м варіант...

На фтп лежить фільм, то він 394,5 Мб. Шо це з ним? Яи він ше недолився? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене чогось постійні трабли з заливанням... соррі хлопці, постійно зриває (треба слідкувати, а я можу залити тільки на роботі).

Шо за дорожка? ти про субтитри?

І про субтитри теж :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залито.

З.І. Це останній фільм який я залив на фтп - швидкість така, що простіше два рази з інету викачати ДВД5, чим ріп залити. Вибачте всі хто потратив даремно трафік на осколки невдало залитого фільму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...