Перейти до змісту

Хочу увеличить память


Рекомендовані повідомлення

Всем доброго!

Есть мамка Abit NF7.

На ней два модуля памяти

DIMM2 256 Мб PC3200 DDR SDRAM (3.0-4-4-8 @ 200 МГЦ) (2.5-3-3-7 @ 166 МГЦ) (2.0-3-3-6 @ 133 МГЦ)

DIMM3: GR400D64L3/256 256 МБ PC3200 DDR SDRAM (3.0-4-4-8 @ 200 МГЦ) (2.5-3-3-7 @ 166 МГЦ) (2.0-3-3-6 @ 133 МГЦ)

собственно вопрос: как лучше увеличить память?

заранее благодарен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сформулюй своє питання більш зрозуміло. Що ти хочеш зробити? Докупити ще пам'яті але не знаєш яку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сформулюй своє питання більш зрозуміло. Що ти хочеш зробити? Докупити ще пам'яті але не знаєш яку?

саме так!

на мамці 3-й слот якийсь трошки інший. Хотів би 1 гіг ще добавити (можна і 512)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сформулюй своє питання більш зрозуміло. Що ти хочеш зробити? Докупити ще пам'яті але не знаєш яку?

саме так!

на мамці 3-й слот якийсь трошки інший. Хотів би 1 гіг ще добавити (можна і 512)

В тебе пфосе 2 чіпсет ,який підтримує двухканальний режим роботи з памятю , і ставити треба дві однакові планкі памяті , якщо забити на двухканальнісь ,то став скільки знайдеш. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Rock правий!

на мат. платі з логікою nforce 2 є можливість використання двох модулів памяті в dual chanel mode (два модуля з однаковими характеристиками) якщо вставиш 3-ій модуль дуал-ченела не буде....

в твому варіанті 2х512мб ддр 400 рс 3200 в дуал ченел- само нормально

всі деталні описання в мануалі від мат плати....

Модуля завжди вставляються в однакові по кольору ДІММи, в тебе мабуть 2 однакових і один ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а если забить на двухканальность, то не сильно то и производительность упадет. Лично я даже ине заметил ничего. Так что думаю можно не заморачиваться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...