Перейти до змісту

Пропоную працевлаштування в Чехії для дівчат на заводі


victor0101

Рекомендовані повідомлення

Пропоную працевлаштування в Чехії для дівчат на заводі по виробленню деталей для автомобілів, робота не важка. Проживання безкоштовно, доїзд до роботи і з роботи. Робочий день 10-12 годин. Заробітна плата від 700 грн в день.Є 4 вільних вакансії. Ціна поїздки 110 доларів (в оплату входить дорога до Чехії). Виїзд протягом неділі. Доставляємо на місце роботи і поселяємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така гаряча вакансія що аж на борді шукати спеціалістів?

Шановний на завод не їдуть спеціалісти, а їдуть люди які мають зароби. Особливих здібностей там не потрібно. А вакансія гаряча, тому що закінчились свята і і відкриваються знову заводи. Ось так! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така гаряча вакансія що аж на борді шукати спеціалістів?

Шановний на завод не їдуть спеціалісти, а їдуть люди які мають зароби. Особливих здібностей там не потрібно. А вакансія гаряча, тому що закінчились свята і і відкриваються знову заводи. Ось так!
і ніхто з родичів(знайомих) не хочу на таку роботу?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

така гаряча вакансія що аж на борді шукати спеціалістів?

Шановний на завод не їдуть спеціалісти, а їдуть люди які мають зароби. Особливих здібностей там не потрібно. А вакансія гаряча, тому що закінчились свята і і відкриваються знову заводи. Ось так!

 

і ніхто з родичів(знайомих) не хочу на таку роботу?

 

Ті хто мають можливість туди їхати, то вже поїхали, ще до Нового Року! Просто звільнилися нові місця, і попросили підшукати людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така гаряча вакансія що аж на борді шукати спеціалістів?

Шановний на завод не їдуть спеціалісти, а їдуть люди які мають зароби. Особливих здібностей там не потрібно. А вакансія гаряча, тому що закінчились свята і і відкриваються знову заводи. Ось так!
і ніхто з родичів(знайомих) не хочу на таку роботу?
Ті хто мають можливість туди їхати, то вже поїхали, ще до Нового Року! Просто звільнилися нові місця, і попросили підшукати людей!
на такі класні місця мала б вже черга бути....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

 

така гаряча вакансія що аж на борді шукати спеціалістів?

Шановний на завод не їдуть спеціалісти, а їдуть люди які мають зароби. Особливих здібностей там не потрібно. А вакансія гаряча, тому що закінчились свята і і відкриваються знову заводи. Ось так!

 

і ніхто з родичів(знайомих) не хочу на таку роботу?

 

Ті хто мають можливість туди їхати, то вже поїхали, ще до Нового Року! Просто звільнилися нові місця, і попросили підшукати людей!

 

на такі класні місця мала б вже черга бути....

 

 

Якщо уважно подивитися то я тільки годину тому добавив це повідомлення)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо уважно подивитися то я тільки годину тому добавив це повідомлення)))

черга серед своїх ... а не по інтернетах шукати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робота для дівчат на заводі по виробленню деталей для автомобілів

 

 

Якось не звучить, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суттєво підвисять довіру такі факти : який конкретно завод, в якому конкретно місті, яка конкретно зарплата в місцевій валюті, а ще краще в євро, ну й хоч більш меньш - яка робота конкретніше, мити поли, вкручувати лампочки чи прикручувати колеса. Раз є вакансії то вони ж мабуть мають якусь більш меньш вузьку спеціалізацію, а не *принеси подай - іди нафіг, не мішай* ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю одну людину яка працювала на заводі автомобільному в чехії, що саме робила не знаю,

працювала довго, приіжала, потім знову їхала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проживання може бути в 2 містах: Забрех, або ж Шумперк. Тобто там є 2 будинки, де живуть українці. Практично кожний з них має свою роботу, дехто вже більше 15 років там. Місто де працювати це село, за 30-40 кілометрів, взалежності від місця проживання. Зарплата в середньому 70(+-5) корун в годину. Коруна в Чехії рівносильна гривні. "Фасолю чистити не прийдеться". Робота розрахована саме для дівчат, тому і виникла потреба саме в них, тому що хлопців в більшості відправляють на пилорами чи паперові заводи, хоча і на них жінки працюють. Робочий тиждень 6 днів, неділя вихідний. Особисто буду їхати з Луцька своїм автомобілем, тому завезу безпосередньо на місце проживання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для хлопців шо є?

Буде можливість їхати на автодор, кар'єр, ліс,  або ж стройка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...