Перейти до змісту

Порадьте хорошого невропатолога


youman91

Рекомендовані повідомлення

Час від часу бувають головокружіння ( триває ця справа протягом пів-року). Побував в благомеді і в другій поліклініці. В благомеді лікування частково допомогло, але не надовго. В другій сказали (артеріальна гіпертензія з тиском 130-140/80). Ну типу пішов на *** не заважай. Тож типу в активному пошуку. Поки супер страшного нічого не має, але думаю з часом краще не стане - тому хотілося б підлікуватися. Наперед усім дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу провірте  серце і зробіть мрт, якщо нічого не виявлять то повірте ті головокружіння нічого страшного не несуть і з часом пройдуть.

Мрт робив (правда тільки голови). Все добре, але тим не менше при якихось більш-менш адекватних навантаженнях (типу поїздка на велосипеді кілометрів на 10 чи навіть пробіжка на 3-4 км, чи заняття з гантелями) такі каруселі починаються що просто капець. І стан (типу важкий важкий будун) продовжується після цього ще 2-3 дні. Короче хорошого теж нічого не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лечите спину, а конкретнее шейный отдел. Ваша история давно пройденный этап! Есть пути решения! Если надо, то дам телефон человека, который Вас отшепчет! 

Я на МРТ - космонавт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час від часу бувають головокружіння ( триває ця справа протягом пів-року). Побував в благомеді і в другій поліклініці. В благомеді лікування частково допомогло, але не надовго. В другій сказали (артеріальна гіпертензія з тиском 130-140/80). Ну типу пішов на *** не заважай. Тож типу в активному пошуку. Поки супер страшного нічого не має, але думаю з часом краще не стане - тому хотілося б підлікуватися. Наперед усім дякую.

Кров не сильно густа? Спробуйте здати аналіз на густоту в Синево - або в базі знайдіть, або на гарячій лінії взнайте, або в дівчат на місці, і я б більше радив не невропатолога, а кардіолога. Якщо кардіолог скаже, що все в нормі, або не зможете знайти - спробуйте зходити в діагностичний центр Яна. В інтернеті по запиту знайдете контакти. Там голки, хелевськи препарати, травки-муравки. Благомед, до речі, не панацея. Я б радив показатись ще іншому невропатологу, бажано з обласної лікарні - оптимально - начальнику відділення. Лікарі часто в приватних клініках приймають - взнайте, яке у нього прізвище і взнайте, в якій приватній лікарні приймає. Бо з Благомедом зтикався - в основному все ок, але були і не дуже гарні випадки, тому при великих проблемах краще показуватись декільком лікарям одного профілю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...