Перейти до змісту

Гибкая USB LED лампа (светильник) + microUSB-USB кабель


Рекомендовані повідомлення

2 в 1. Гибкая USB LED лампа (светильник) + microUSB-USB кабель.

USB LED подсветка - это удобный USB светильник на все случаи жизни. От подсветки клавиатуры ноутбука в темное время суток, до «вечной» лампы в связке с PowerBank.

 

Цена: 130 грн.

Тел:

(066) 19два-восемь-девять96

(067) 24ноль-четыре-один-76

post-14513-0-76607600-1451590585_thumb.j

post-14513-0-44371100-1451590588_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає чого дивуватись))) Зараз полізуть продавати, тим кому прийшло ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, приїхала з zapals.com. Теми на борді не бачив. Брав ще раніше ніж була створена тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, приїхала з zapals.com. Теми на борді не бачив. Брав ще раніше ніж була створена тема.

І..? Це причина ставити ціну в 130грн? Липка не спопнеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Так, приїхала з zapals.com. Теми на борді не бачив. Брав ще раніше ніж була створена тема.

І..? Це причина ставити ціну в 130грн? Липка не спопнеться?

 

 

Що "І"? Ви реальний покупець чи просто пофлудити? Якщо пофлудити, то Ви гілкою помилились! А кому треба той набирає на телефон та купує!

Можу ще запропонувати оригінальну лампу Xiaomi за 170 грн.? Тут то вже шари не було, Вам можливо так легше буде?

Чи ви хочете, щоб я Вам її безкоштовно подарував? Дивіться, а то ще у Вас можливо щось злипненьтся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Так, приїхала з zapals.com. Теми на борді не бачив. Брав ще раніше ніж була створена тема.

І..? Це причина ставити ціну в 130грн? Липка не спопнеться?

 

 

Що "І"? Ви реальний покупець чи просто пофлудити? Якщо пофлудити, то Ви гілкою помилились! А кому треба той набирає на телефон та купує!

Можу ще запропонувати оригінальну лампу Xiaomi за 170 грн.? Тут то вже шари не було, Вам можливо так легше буде?

Чи ви хочете, щоб я Вам її безкоштовно подарував? Дивіться, а то ще у Вас можливо щось злипненьтся!

 

Я думаю, із ТС все ясно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

Так, приїхала з zapals.com. Теми на борді не бачив. Брав ще раніше ніж була створена тема.

І..? Це причина ставити ціну в 130грн? Липка не спопнеться?

 

 

Що "І"? Ви реальний покупець чи просто пофлудити? Якщо пофлудити, то Ви гілкою помилились! А кому треба той набирає на телефон та купує!

Можу ще запропонувати оригінальну лампу Xiaomi за 170 грн.? Тут то вже шари не було, Вам можливо так легше буде?

Чи ви хочете, щоб я Вам її безкоштовно подарував? Дивіться, а то ще у Вас можливо щось злипненьтся!

 

Я думаю, із ТС все ясно. 

 

 

Йдіть собі з Богом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serenkij, дивлюся на вас і думаю. Ви убогий чи прикидаєтесь? Судячи із ваших постів, ви вирішили зрубати бабла із бордівчан. Щоб не бути голослівним (крім цієї теми), читаєм ще одну темку. Чітко сказано, попустіться. Мало того, що ціни загинаєте, так і неодноразово порушуєте правила, де ясно сказано, що дублювати теми не можна. Юначе, зробіть для себе правильні висновки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serenkij, дивлюся на вас і думаю. Ви убогий чи прикидаєтесь? Судячи із ваших постів, ви вирішили зрубати бабла із бордівчан. Щоб не бути голослівним, читаєм темку. Чітко сказано, попустіться. Мало того, що ціни загинаєте, так і неодноразово порушуєте правила, де ясно сказано, що дублювати теми не можна. Юначе, зробіть для себе правильні висновки. 

 

Що ж Ви такі невгамовні? Я здається з Вами культурно вже попрощався! Ми з Вамі не знайомі і відповідно спочатку підбирайте слова! 

Так, є дві теми з одинаковою назвою і на те є свої причини, оскільки товар підходить в дві категорії! Це одне порушення, а "неодноразове"! Чи вас в школі цьому ще не навчили? Мабуть зараз віднімання проходите, раз не знаєте чим відповісти окрім мінуса?

 

Будь-ласка, не пишіть більше сюди, немає ні часу, ні бажання більше з вами спілкуватись.

Бувайте, всього Вам найкращого.

 

П.С. Якщо якісь мої слова Вам здадуться грубими, то одразу прошу вибачення. Самі ж напросились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, є дві теми з одинаковою назвою і на те є свої причини, оскільки товар підходить в дві категорії! Це одне порушення, а "неодноразове"! Чи вас в школі цьому ще не навчили? Мабуть зараз віднімання проходите, раз не знаєте чим відповісти окрім мінуса?

Ну давайте порахуємо, якщо ви вже так вирішили почати із математики. Почну із останніх тем.

1. Перша тема. Її дубляж.

2. Друга тема. Її дубляж.

3. Третя тема. Її дубляж.

Отже, хто погано вчився в школі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Так, є дві теми з одинаковою назвою і на те є свої причини, оскільки товар підходить в дві категорії! Це одне порушення, а "неодноразове"! Чи вас в школі цьому ще не навчили? Мабуть зараз віднімання проходите, раз не знаєте чим відповісти окрім мінуса?

Ну давайте порахуємо, якщо ви вже так вирішили почати із математики. Почну із останніх тем.

1. Перша тема. Її дубляж.

2. Друга тема. Її дубляж.

3. Третя тема. Її дубляж.

Отже, хто погано вчився в школі?

 

Шановний, Miro, не мав наміру відповідати більше на ваші повідомлення, але оскільки в інших темах люди цікавляться Вашими безпідставними мінусами, додам від себе декілька слів.

Ви напевно вперше стикнулись з шарою і мабуть не в курсі, що на просторах Інтернету абсолютно кожен день існує якась шара, треба тільки шукати/знати місце та час! Але як показує практика приблизно із 20 таких різних замовлених товарів, приходить тільки 1-2 і ніколи не знаєш напевно, що прийде, а що ні. А тепер порахуйте скільки в середньому затрачено часу на пошук та оформлення всіх цих 20 товарів, щоб отримати тільки один! А час в свою чергу це гроші і кожна робота має оплачуватись! Кожен сам обирає собі як йому заробляти на прожиття. Хтось візьме лопату і піде копати землю, а хтось ночами сидітиме та вишуковуватиме «шару», сподіваючись її отримати. І перша, і друга роботи заслуговують як мінімум на повагу: «все профессии нужны, все профессии важны».

Ви, мабуть, будете дуже здивовані, але, наприклад, на ОЛХ продаються сотні лотів, отриманих на шару. При тому продаються за ринковою вартістю.

Вас же не цікавив ні один з моїх запропонованих товарів, а у всіх ваших постах тільки прослідковувалась характерна негативна риса нашого українського менталітету, проста «жаба», що не дає вільно дихати: «у мене хата згоріла, піду сусіду спалю».

Навчіться цінувати свій час і тоді «жаба» назавжди вас покине.

Мінусами не страдаю та не тримаю за це зла. Списую це на просту «жабу» та деколи на дитинство в одному місці.

При цьому зауважте, не я прийшов в вашу тему та почав розмову з образ.

Що ж до вашого списку:

1.       Відповів ще в попередньому своєму пості.

2.       Перша тема не актуальна, продались на іншій площадці. Коли прийшов новий товар, була створена нова тема в іншому розділі. Потім згадав за першу тему та підняв її.

3.       Якщо звернете увагу, то назви тем різні! По першій товар давним-давно проданий.

 

Гадаю на цьому дану тему вичерпано.

Товар більше не продається.

Всім добра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...