Перейти до змісту

Інвестиційний проект. HELP!!!


Manager

Рекомендовані повідомлення

Поможіть хто може інвестиційним проектом (будь який). Лише щоб було визначено в ньому ЧПД, ІД і ТО. ну і на сторік 10 (+-3).Буду дуже вдячний, бо без нього не бачити мені екзамену. З мене +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВУЗ, спеціальність, предмет, викладач? (в ПМ). Маю своїх ще із студентських часів пару штук, просто, щоб одному і тому самому викладачу не здати. Є реальний інвест-проект (але він тягне як мінімум на диплом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВУЗ, спеціальність, предмет, викладач? (в ПМ). Маю своїх ще із студентських часів пару штук, просто, щоб одному і тому самому викладачу не здати. Є реальний інвест-проект (але він тягне як мінімум на диплом)

Навряд він попаде на того самого викладача. ЛГУ, викладач Геліч Н.В. якщо завеликий, то це не проблема, аби було з чого скліпати. То кинеш на мило чи ...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да точно не попаде ;) Сильно терміново чи день-півтора можеш почекати? Бо на роботі із собою не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нуууу на завтра, але нічого не станеться якщо на наступному тижні здам ;) .Кинеш коли тобі вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Чувак у мене є Інвестиційний проект по Луцькому автомобільному заводу.... готовий значно менший ніж той шо тобі запропонували

Написаний в цьому році! Останні цифри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...