Перейти до змісту

Прдам HDD 500gb


Рекомендовані повідомлення

Так було б добре тест поверхні побачити і ціну на гривнів 200 знизити, тоді можна було б про щось говорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igor K, може, купи в мене за 750 грн. 750-гіговий вінт.

По гривні за гігабайт оддаю, чо там :) ще й SATA-кабельок подарую. І чотири шурупчики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да? Хтось щось путає? Чи хтось тупанув нормально оголошення написати? :) чим, до речі, порушив правила (пункти 3.2, 3.5).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тест нема зараз можливості на те є манібек а за 550 я сам в тебе куплю

550-600 за 500-ку в 2,5" вже давно нормальна ціна, і тут на борді людей хватає що продають такі речі мені регулярно і по вказаній ціні, тому скидуй ціну і будем говорити, а вінт тобі купляти непотрібно, в тебе поки цей є
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Тест нема зараз можливості на те є манібек а за 550 я сам в тебе куплю

550-600 за 500-ку в 2,5" вже давно нормальна ціна, і тут на борді людей хватає що продають такі речі мені регулярно і по вказаній ціні, тому скидуй ціну і будем говорити

 

суровий, а дай пруф де було по 550-600 за 500Гб

а, ізвенітє,  було, хто купив невідомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тест нема зараз можливості на те є манібек а за 550 я сам в тебе куплю

550-600 за 500-ку в 2,5" вже давно нормальна ціна, і тут на борді людей хватає що продають такі речі мені регулярно і по вказаній ціні, тому скидуй ціну і будем говорити

суровий, а дай пруф де було по 550-600 за 500Гб

а, ізвенітє, було, хто купив невідомо

Ти ж на форумі не перший день, повинен людей знати, просто не хочу теми переривати, недавно навіть щойнозареєстрований чоловік 500-ку продавав, і за 600 продав без всіляких проблем, причому сам привіз і лишив на тест без всяких завдатків з моєі сторони, я потестив, тоді перевів кошти йому на картку
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний на всі 100% за 750 його куплять тільки якщо комусь терміново треба буде а за нормальною ціною не буде, інакше він довго продаватись буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...