Перейти до змісту

Посилка в Білорусію


DMK

Рекомендовані повідомлення

Виникла потреба відправити посилку у Білорусію. Хто знає , чим найкраще це зробити? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду їхати на днях в Малориту, якщо щось не "кримінальне" можу передати. 

Якщо зустрінуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки оффтоп, зараз в Білорусь можна проїхати по внутрішньому паспорту чи треба загран. робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант хвалена Укрпошта. Теж не все гладко, але всеж. Недавно в Естонію відправляв. За тиждень доставили. Правда авіа доставка. З укрпоштою, якщо наважитесь. Просять посилку приносити не закритою, щоб побачити що відправляєте. Потім просять добре запакувати щоб не пошкодилось при переїзді.  Запакувати силами укрпошти ніхто не запропонував. Вирішувати Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант хвалена Укрпошта. Теж не все гладко, але всеж. Недавно в Естонію відправляв. За тиждень доставили. Правда авіа доставка. З укрпоштою, якщо наважитесь. Просять посилку приносити не закритою, щоб побачити що відправляєте. Потім просять добре запакувати щоб не пошкодилось при переїзді.  Запакувати силами укрпошти ніхто не запропонував. Вирішувати Вам.

 

Дякую! А ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По внутрішньому, але заповнюєте кучу бумажок, якщо на машині

 

одну декларацію на себе і одну на машину... то вже куча бумажок???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Як варіант хвалена Укрпошта. Теж не все гладко, але всеж. Недавно в Естонію відправляв. За тиждень доставили. Правда авіа доставка. З укрпоштою, якщо наважитесь. Просять посилку приносити не закритою, щоб побачити що відправляєте. Потім просять добре запакувати щоб не пошкодилось при переїзді.  Запакувати силами укрпошти ніхто не запропонував. Вирішувати Вам.

 

Дякую! А ціна?

 

Зайдіть в будь яке відділення укрпошти, та просто запитайте ціну пересилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію, чому всі так "гонять" на Укрпошту?

Постійно користуюсь (в тому числі і відправкою за кордон), претензій ніяких нема

Як на мене, нічим не гірше за Нову Пошту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію, чому всі так "гонять" на Укрпошту?

Постійно користуюсь (в тому числі і відправкою за кордон), претензій ніяких нема

Як на мене, нічим не гірше за Нову Пошту

Таку вже репутацію собі створила. То як Укртелеком чи Internet Explorer.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

калькулятор http://ukrposhta.ua/ua/kalkulyator-forma-rozraxunku

Я прикинув якщо посилка буде 1 кг то вийшло щось в районі 160 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

По внутрішньому, але заповнюєте кучу бумажок, якщо на машині

 

одну декларацію на себе і одну на машину... то вже куча бумажок???

 

Одну декларацію на себе і дві  на машину

На Польщу такої малулатури не потрібно... я про це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

По внутрішньому, але заповнюєте кучу бумажок, якщо на машині

 

одну декларацію на себе і одну на машину... то вже куча бумажок???

 

Одну декларацію на себе і дві  на машину

На Польщу такої малулатури не потрібно... я про це

 

ага, всього-навсього тільки віза та загранпаспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію, чому всі так "гонять" на Укрпошту?

Постійно користуюсь (в тому числі і відправкою за кордон), претензій ніяких нема

Як на мене, нічим не гірше за Нову Пошту

Тому що на укрпошті. Щоб відправити посилку я обійшов 2  відділення. Біля гостинця зайшов ,запитав, став у чергу. Дійшла моя черга, сказали що в них відправка кориспонденції, буде приблизно пів години( раніше вони мабуть не знали). Не кажучи вже що не спододобалась коробка посилки, сказали треба перепакувати. Самі запакувати навіть не запропонували. 

Поїхав на інше відділення по вул. Гордіюк. Без проблем прийняли та відправили. Колектив там молодший привітніший.

Біля Гостинця ще вихований совком.

Ось тому і враження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію, чому всі так "гонять" на Укрпошту?

Постійно користуюсь (в тому числі і відправкою за кордон), претензій ніяких нема

Як на мене, нічим не гірше за Нову Пошту

Тому що на укрпошті. Щоб відправити посилку я обійшов 2  відділення. Біля гостинця зайшов ,запитав, став у чергу. Дійшла моя черга, сказали що в них відправка кориспонденції, буде приблизно пів години( раніше вони мабуть не знали). Не кажучи вже що не спододобалась коробка посилки, сказали треба перепакувати. Самі запакувати навіть не запропонували. 

Поїхав на інше відділення по вул. Гордіюк. Без проблем прийняли та відправили. Колектив там молодший привітніший.

Біля Гостинця ще вихований совком.

Ось тому і враження...

так тут справа в людях, а не в організації
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...