Перейти до змісту

Волинські аірганери, приєднуйтесь до нашого відпочинку.


nickyk

Рекомендовані повідомлення

Волинські аірганери, на форумі AirGunShop Ви можете ознайомитись з діяльністю луцьких аірганерів. Ми сподіваємось, що Ви приєднаєтесь до нас. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож своего аникса вынуть.....

и вопрос, а что вы делаете с пустыпи балонами?

и вы только на атмосферном воздухе работаете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аа... то агента смита форум... панимай...

зевс - какие балоны? одноразовые чтоли? .. . у кореша винтарь на балоне , он его перезаряжает... :lol: как выяснилось - поится низких температур ... замерзает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені приємно бачити зацікавлених в аірганерстві, якщо є якісь запитання звертайтесь на наш форум.

реєструйтесь в нас, викладайте фоткі, ми будемо раді з Вами постріляти виїхати.

В основному в нас пружинні гвинтівки. Та й балонні вже є, і вони перероблюються на пцп, тобто повітряні.

А балони модифікуються в багаторазові.

Сподіваємось, що будемо корисні Вам. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а кто и не переделывает в ПЦП :)

раз зашла тема то и я попиарюсь - http://talks.guns.ru/forummessage/23/282898.html

весенний крымский слет любителей пневматического оружия. многабукаф, но не обращайтя сильно внимания на бодалки, то рабочий процесс :0017:

Кстати очень бы хотелось видеть наших гуннеров на этом мероприятии, а то я четвертый слет буду отдуваться за западный регион с женой вместе.

мож своего аникса вынуть.....

и вопрос, а что вы делаете с пустыпи балонами?

Мы ими стреляем :)

http://talks.guns.ru/forummessage/30/282045.html

Ацкий пистолет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs Isver чекаємо з аниксом на форумі, буде бажання поїхати пострілять в виходні - звертатись до Agent_Smith_13 він завжди готов, і інші підтянуться завсегдаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, тот же вопрос от меня, как от владельца Crosman 357. нещадно травит прокладка на игле, буквально за сутки баллон пустой. клапан вроде в порядке. кому-то можно снести чтобы заменил прокладку? я бы тогда тоже поучаствовал <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки взяв СО2 вінтовку і про них нічого не знаю тут нічим помогти не могу, тому ссилаюсь на ZEDa та Poisona. Сподіваюсь вони допоможуть Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с СО2 никогда не сталкивался, но вариантов там немного, реально посмотреть прокладку и найти новую на рынке подобную... К Пойсону можна поприставать, он давно на СО2 сидит :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

своего я чуть разобрал,

если снять щёки с рукоядки - есть номальный доступ к прокладке игле

я даже пробовал ее заменить на свою,

но, возможно, там нужно чтото радикально доделать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Є бажання і можливість організувати літній турнір, рееструйтесь на нашому форумі AirGunShop, при достатній кількості учасників процес пришвидшиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...