Перейти до змісту

Яка музичка в тебе зараз у динаміках грає?


Bit

Рекомендовані повідомлення

2 gorik:послати нах**?

Крижик-інет задротам.мп3... До речі, підходить тобі горець мля іпаний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановні, я розумію, що розділ називаєтья "Флейм" але тут постять всі кому не лінь(так побавитися). Це уже не флейм а флуд. Будьмо толерантними один до одного і розуміймо що кожен музичний напрямок і стиль має прихильників і не потрібно судячи з якихось особистих суджень їх ображати із-за того що він не такий якийсь. Створюйте тему, наприклад "Яка музичка в тебе зараз у динаміках грає?, рок. метал. ітд." а то дійсно форум засираєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, я розумію, що розділ називаєтья "Флейм" але тут постять всі кому не лінь(так побавитися). Це уже не флейм а флуд. Будьмо толерантними один до одного і розуміймо що кожен музичний напрямок і стиль має прихильників і не потрібно судячи з якихось особистих суджень їх ображати із-за того що він не такий якийсь. Створюйте тему, наприклад "Яка музичка в тебе зараз у динаміках грає?, рок. метал. ітд." а то дійсно форум засираєте

Вітіок, згоден. Хай собі напишуть назву теми"гаффно" і туди скидають треки із своїм міксаденсом чи токіо хотелом.

Судячи з назви теми хай сюди пишуть ЛИШЕ про РЕП, ХІП_ХОП, І РНБ. Надіюсь мене всі ЗРОЗУМІЛИ І НАКІНЕЦЬ-ТО ПРОЧИТАЛИ назву теми!!! Бо ви вже задрали із оцим "треба було назвати"... Я й назвав, так шо в кого немає проблем із зором-то маєте побачити назву теми.

А я зараз слухаю Ель-полумя віри і мені на всіх похф....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

В мене зара T.I. (T.I vs.T.I.P.) гримить..........і багато чого різного

часто слухаю 2pac (2pacalipse now)на олдсульчик проперає.........!!!

Rick Ross (Trilla 2008)

Ludacris (Reanimation Mixtape 2008)

недавно принесли..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз Слухаю

Коррозия Металла - Реп это кал

:angry:

ну і як!?

подобається ця куйня!::?

ти антирепер!??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...