Перейти до змісту

Магазин-майстерня "ваш ювелір"


ar-s

Рекомендовані повідомлення

Життя заставило оцінити каблучку....В ломбард на лом не дуже й то хотілося бо гарна каблучка...Совєтська. :) З камінчиком..Тому й хотілося її оцінити по ціні виробу (хоч приблизно). Найближчий магазин ювелірки знаходиться по Соборності 11а Туди й пішов. Молоденькі дівчата в магазині навідріз відмовилися назвати ціну,хоч приблизно.Називали приблизно ціну лому в ломбардах-480 грн. Я вирішив зважити каблучку на електронній вазі в магазині,але для того треба було вийняти камінець. Попросив майстра (назвемо його так) вийняти камінця.Він його демонтував,після чого мені зважили каблучку. Звісно,я попросив поставити на місце камінець...Тут почалася цікава розмова з "майстром"...

Майстер: ви ж просили вийняти камінь бо хотіли здати каблучку на лом...

я: я такого не казав, я хотів зважити без камінця..

майстер: ви не казали,що будете ставити камінь на місце,я коли його виймав то пошкодив кріплення і його треба буде "варити" (чи шось таке) і це буде коштувати грошей...

я : добре робіть за гроші,тільки зробіть все як було.

Видно "майстер" по-різному робить роботу і йому ОБОВ"ЯЗКОВО треба наголошувати,щоб робив акуратно, а не як-небуть.(хоча думаю справа в тому щоб збити грошенят з людини).

Далі....

Опускаючи деякі деталі прийшов я в назначений день за каблучкою.План дій по перевірці деяких припущень вже був складений, і після озвучування ціни за роботу з панянкою на касі відбулася така розмова..

я: яка ціна за роботу?

пані: 90 гривень

я: добре,я розплачуся карткою..

пані: ми карткою за роботу не приймаємо,робота "майстрів" оплачується окремо і тільки паперовими грошима :)

я: у вас же є термінал

пані : він для оплати куплених виробів.

Я оплатив роботу,забрав чек і пішов додому..

Тепер НАЙГОЛОВНІШЕ..

Прошу звернути увагу на фото чека!

post-6641-0-16808800-1442927028_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумайте перед тим як нести туди ювелірні вироби! :0132:

І можливо,моя історія збереже комусь час і нерви перед тим як йти в "ваш ювелір".

post-6641-0-75235000-1442927925_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на камінь на око завжди дають скидку і не треба нічого виймати, він ж важить не багато сам по собі, тому виймати нічого не потрібно, якщо то якийсь рубін, циркон, феоніт, то вони копійки коштують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам камінь майже 2 грами важить. А на лом його не збирався здавати.Хотів ціну за виріб взнати,щоб дорожче було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно ви були перші, хто хотів просто зважити. Всі інші здавали на лом. Ось майстер і подумав, що можна і не старатись гарно вийняти. Ви йому не сказали, і він вас не спитав.

Ну а криворукість майстра - факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від багатьох чув, що після ремонту ювелірних виробів чатска золота у виробі зменьшується. В самого ланцюжок порвався от і думаю куди понести, щоб спаяли гарно і аакуратно. І взагалі такі роботи мають робитись при клієнті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж є дуже негативний досвід роботи з цією майстернею, дуже негативний :(

Але історія ще не закінчилась - тому деталі пізніше.

Одне 100 відсотково можу порадити - нікому туди не звертатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самого ланцюжок порвався от і думаю куди понести, щоб спаяли гарно і аакуратно. І взагалі такі роботи мають робитись при клієнті.

В "Ремпобуттехніку" на рівненській, там при клієнті зроблять, якщо буде вільний майстер, ну, або "зацікавити"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від багатьох чув, що після ремонту ювелірних виробів чатска золота у виробі зменьшується. В самого ланцюжок порвався от і думаю куди понести, щоб спаяли гарно і аакуратно. І взагалі такі роботи мають робитись при клієнті.

Я переважив каблучку після ремонту-до сотих все збіглося. Як в інших-не знаю.Пишіть сюди про свої враження від тієї "майстерні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось з "податкової" читає темі і прокоментує фото чека? :_35: Я не спеціаліст по фіскальних питаннях,але видно що людям впарюють ліві чеки-там так і пише *недійсний чек* :) А також відсутні податкові номери . Головне-що сума великими літерами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто не в курсі то "угар" золота пр плавці може досягати до 8% тому це потрібно враховувати, тільки супер профі можуть якось зменшувати цей відсоток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видача нефіскального чеку - здається (по пам'яті) це підстава для несплати податку на прибуток.

А це покарання за несплату (з тирнету) "карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

якщо то якийсь рубін, циркон, феоніт, то вони копійки коштують

     Ви мене вибачте, але пройти повз не зміг. Як?! Як можна дорогоцінні камені рубін і циркон відносити до копійчаних камінців???   Особливо рубін - дорогоцінний камінь ПЕРШОГО порядку??? :blink:

 

    Ось для лікбезу таблиця кваліфікації дорогоцінних і не тільки каменів:

 

ciKwy7bEqAU.jpg

 

А фіоніт (правильно фіАніт) взагалі штучний кристал. Ось, почитайте історію його створення, а заодно - чим відрізняється цирконій і циркон:

 

    " З'явився фіаніт у другій половині минулого століття і відразу створив фурор на біржах дорогоцінних каменів. Кілька кристалів навіть були куплені як справжні діаманти чистої води. Хто ж були ті шахраї або чарівники, які створили таке диво?

    Справжніми магами можна назвати групу вчених з Фізичного інституту АН СРСР. Це їм вдалося створити кристали надзвичайної прозорості, яка і надає їм схожість з діамантами. Правда, дурити нікого вони не збиралися. Кристалічна речовина з показником заломлення світла, близьким до діамантового, потрібна їм була для виробництва першого радянського лазера. Матеріал повинен був відповідати певним вимогам і бути достатньо доступним, щоб його можна було використовувати для виготовлення оптичних систем, адже натуральні діаманти рідкісні і дуже дорогі. Технологія була розроблена і на світ з'явилися перші кристали діоксиду цирконію, вирощені в лабораторних умовах.

    Завдяки кубічній кристалічній решітці кристалів, поширеним іноземним позначенням фіанітів стала назва «cubic zirconia». При перекладі цієї назви на російську мову і виникає плутанина: штучні кристали називають цирконом або цирконієм. Насправді цирконій – це один з елементів таблиці Менделєєва, а циркон – мінерал жовтого кольору, дорогоцінний камінь четвертого порядку, рожеві і червоні різновиди якого називають і гіацинтами. В Радянському Союзі і потім, в країнах після його розпаду, прийнято назву «фіаніт», яке походить від абревіатури ФІАН (Фізичний інститут Академії наук). Разом з цією назвою прижилося і спотворене слово «фіоніт»."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...