Перейти до змісту

Потрібна юридична порада


Kreiven

Рекомендовані повідомлення

Придбав я одним днем в ельдорадо ноутбук Acer http://www.eldorado.com.ua/planschet-acer-tmp253-mg-20204g75maks/p1368650/ ось цей правда ціна тоді була трішки більшою для родичів в подарунок на день народження. Поставив для них туди вінду 7 поюзали вони його 7 днів потім замітили що клавіатура в ньому випуклою робиться ніби міст на перемоги. Заніс на ельдорадо щоб поміняти вони спочатку нехотіли міняти по причині що я туди вінду поставив но потім підійшов продавець і сказав що поміняєм тільки щоб я вінду зніс свою. Ну здається все норм поставив на 2 день вінду на другий ноут родичі задоволені юзають. Через 7 днів знову проблема появився яркий засвіт на матриці. Знову несу в ельдорадо вони кажуть що це не відноситься до 15 днів треба нести в ремонт в робим гуд. Заніс я в той робим гуд ноут в результаті ні грошей ні ноута я вже небачу вже 20 днів. При спробі розібратись прихожу в ельдорадо вони всі стрілки переводять на робим гуд а в робим гуді на ельдорадо. Був у адвоката і в спілці захисту споживачів всі кажуть що я ж підписався на бумажці прийому передачі ноутбука на ремонт а там вказано що орієнтовний ремонт 30 днів а тільки потім можна буде написати заяву що вони невклалися в цей період і мені буду виплачувати компенсацію в прозмірі 1 % від суми вартості товару. Але я б нехотів зламок забирати тож це все сталося в період 14 днів. В результаті родичі розчаровані і я теж. Хто що може порадити в даній ситуації ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що може порадити в даній ситуації ?

Ніколи не купувати в "Ельдорадо".

Поки набрав, вище те саме порадили ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми з батьками пролетіли з Ельдорадо ще років 10 назад, коли купували пральну машинку. більше в цей магазин взагалі не захожу, навіть якщо там буде дешевше в три рази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекати й все

що до вінди, можна її не зностити, а просто не активовувати

подруге ти маєш право в Робим гуд вимагати ноут з підмінного фонду на час ремонту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже я тоді незнаю де взагалі можна купувати ноути і комплектуючі в луцьку взагалі? На розетці погорів в ельдорадо також фокстрот поганий що лишається тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже я тоді незнаю де взагалі можна купувати ноути і комплектуючі в луцьку взагалі? На розетці погорів в ельдорадо також фокстрот поганий що лишається тоді?

купувати можна, але треба добре перевіряти, при цьому всьому я завжди рекомендую кожній людині вивчити "на зубок" ЗУ"про захист прав споживачів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так а як його перевіряти без вінди? Нам тільки дозволили в біос зайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так а як його перевіряти без вінди? Нам тільки дозволили в біос зайти.

загрузочний диск чи флешка з лайф віндою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда всі тут такі специ перевірити ноута, лайф сіді, і так далі, буває купуєш товар а руки до нього доходять через пару днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавці сказали цитую: дана перевірка виконується тільки дома напротязі 14 днів.

мда всі тут такі специ перевірити ноута, лайф сіді, і так далі, буває купуєш товар а руки до нього доходять через пару днів

Моя ситуація батьки тільки через 3 дні почали юзати ноут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...