Перейти до змісту

Шукаю помічника на завтра...


Каркас

Рекомендовані повідомлення

Шукаю помічника на завтра. Бажано студента, що займається спортом чи хочаби ходить на фізкультуру в універі і живе біля ж.д. вокзалу чи там-тама... (місце проведення заходу - біля офісу Луцьктепло...

Робота полягає в допомозі майстру на будівництві дерев'яної веранди.

Вимоги: вміння забивати цвяхи в дерево і носити ОСБ листи. Якщо конкретніше, то треба допомогти перенести + прибити 4 ОСБ листа. Такий фронт робіт). Можливо ще знадобиться допомога в четвер і пятницю...але це вже інша історія...з іншою оплатою...

Допомога потрібна в першій половині дня.

Оплата -50грн.

тел. 0991820782

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі треба щось побудувати чи відремонтувати? І ти коли подзвониш мені, то скажеш Каркас, мені нетреба ніякої знижки, мені нетреба безкоштовних замірів, креслень і консультацій) мені нетреба низької ціни за роботу.... Каркас, друже... ти рахуй за роботу так, щоб ти міг за перенос 4 -ох ОСБ листів платить 200грн людині... бо ми ж типу в Європі живем і оплата будівельних робіт повинна бути в $

...ТОДІ ДЗВОНИ В БУДЬ ЯКУ ПОРУ ДНЯ!!!!---> 0991820782 я чекатиму...)

Це типу як усе виглядає з моєї колокольні. Кожен хто хоч раз щось будував, той 100% шукав роботяг, які зроблять за НАЙНИЖЧОЮ ціною) І замовника абсолютно нецікавить скільки я буду платити своїй бригаді...його ЦІКАВИТЬ НИЗЬКА ЦІНА за РОБОТУ.) Друзі, я завжди маю вписуватись в бюджет будівництва, який навязує мені забудовник)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі треба щось побудувати чи відремонтувати? І ти коли подзвониш мені, то скажеш Каркас, мені нетреба ніякої знижки, мені нетреба безкоштовних замірів, креслень і консультацій) мені нетреба низької ціни за роботу.... Каркас, друже... ти рахуй за роботу так, щоб ти міг за перенос 4 -ох ОСБ листів платить 200грн людині... бо ми ж типу в Європі живем і оплата будівельних робіт повинна бути в $

...ТОДІ ДЗВОНИ В БУДЬ ЯКУ ПОРУ ДНЯ!!!!---> 0991820782 я чекатиму...)

Це типу як усе виглядає з моєї колокольні. Кожен хто хоч раз щось будував, той 100% шукав роботяг, які зроблять за НАЙНИЖЧОЮ ціною) І замовника абсолютно нецікавить скільки я буду платити своїй бригаді...його ЦІКАВИТЬ НИЗЬКА ЦІНА за РОБОТУ.) Друзі, я завжди маю вписуватись в бюджет будівництва, який навязує мені забудовник)

В такому випадку потрібно уточнювати 50 грн.це за 2 години роботи чи за 3 години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 грн. за 2-3 год. якщо нічим не займаєшся, не тратиш гроші на доїзд (тобто живеш поблизу). Це не погано. Якщо перевести на 8 годин. 50грн.*4=200 грн. 200* 22робочих дні=4400грн (мінімум 2933грн....відносно нормально)). Хоча да 50 грн. звучить мало.

Запропонгуй 75, щоб ніхто не спорив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі треба щось побудувати чи відремонтувати? І ти коли подзвониш мені, то скажеш Каркас, мені нетреба ніякої знижки, мені нетреба безкоштовних замірів, креслень і консультацій) мені нетреба низької ціни за роботу.... Каркас, друже... ти рахуй за роботу так, щоб ти міг за перенос 4 -ох ОСБ листів платить 200грн людині... бо ми ж типу в Європі живем і оплата будівельних робіт повинна бути в $

...ТОДІ ДЗВОНИ В БУДЬ ЯКУ ПОРУ ДНЯ!!!!---> 0991820782 я чекатиму...)

Це типу як усе виглядає з моєї колокольні. Кожен хто хоч раз щось будував, той 100% шукав роботяг, які зроблять за НАЙНИЖЧОЮ ціною) І замовника абсолютно нецікавить скільки я буду платити своїй бригаді...його ЦІКАВИТЬ НИЗЬКА ЦІНА за РОБОТУ.) Друзі, я завжди маю вписуватись в бюджет будівництва, який навязує мені забудовник)

Одне питання: собі в кишеню також 50 гривень покладеш з цього замовлення чи троха більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі треба щось побудувати чи відремонтувати? І ти коли подзвониш мені, то скажеш Каркас, мені нетреба ніякої знижки, мені нетреба безкоштовних замірів, креслень і консультацій) мені нетреба низької ціни за роботу.... Каркас, друже... ти рахуй за роботу так, щоб ти міг за перенос 4 -ох ОСБ листів платить 200грн людині... бо ми ж типу в Європі живем і оплата будівельних робіт повинна бути в $

...ТОДІ ДЗВОНИ В БУДЬ ЯКУ ПОРУ ДНЯ!!!!---> 0991820782 я чекатиму...)

Це типу як усе виглядає з моєї колокольні. Кожен хто хоч раз щось будував, той 100% шукав роботяг, які зроблять за НАЙНИЖЧОЮ ціною) І замовника абсолютно нецікавить скільки я буду платити своїй бригаді...його ЦІКАВИТЬ НИЗЬКА ЦІНА за РОБОТУ.) Друзі, я завжди маю вписуватись в бюджет будівництва, який навязує мені забудовник)

Одне питання: собі в кишеню також 50 гривень покладеш з цього замовлення чи троха більше?

Яка різниця скількі автор теми заробить грошей мені здається ,що це нікого не має хвилювати.

Людина шукає помічника і 50 грн за 4 листа осб це нормально тим більше для студента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця скількі автор теми заробить грошей мені здається ,що це нікого не має хвилювати.

Людина шукає помічника і 50 грн за 4 листа осб це нормально тим більше для студента.

Мене не повинно хвилювати не тільки це, а й те як тяжко живеться автору, але ж він розписує мені це, тому я відповідаю йому. Якщо в бюджет будівництва не закладено оплату праці найманих робітників, то автор повинен або сам робити цю роботу або відмовитися від замовлення, а не розказувати чому він зараз шукає людину за копійки.

п.с. Листи не просто поносити, а ще й прибивати треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...