Перейти до змісту

Потрібно виготовити шкаф


katjka_9

Рекомендовані повідомлення

Потрібно виготовити шафу нестандартної конструкції. Кутовий розмір 1250х1250, глибина 500, двоє дверей 2800х750 - відкриваються на 180 градусів. В середині на дверях повинні бути ще дзеркала, я так думаю на всю висоту 2800. Середину поки не торкаємось, головне зробити коробку.

Зорієнтуйте хто може зробити, які сроки і ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно виготовити шафу нестандартної конструкції. Кутовий розмір 1250х1250, глибина 500, двоє дверей 2800х750 - відкриваються на 180 градусів. В середині на дверях повинні бути ще дзеркала, я так думаю на всю висоту 2800. Середину поки не торкаємось, головне зробити коробку. Зорієнтуйте хто може зробити, які сроки і ціна.

Уся коробка робиться разом з серединою, так як усе це єдина суцільна конструкція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити то відразу все, потім прийдеться "дурну" роботу робити. Маю майстрів котрі таким займаються, сам в них замовляв неодноразово, якість на висоті, ціни помірні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити то відразу все, потім прийдеться "дурну" роботу робити. Маю майстрів котрі таким займаються, сам в них замовляв неодноразово, якість на висоті, ціни помірні.

дайте контакт, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити то відразу все, потім прийдеться "дурну" роботу робити. Маю майстрів котрі таким займаються, сам в них замовляв неодноразово, якість на висоті, ціни помірні.

дайте контакт, дякую

В пп скинув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...