Перейти до змісту

Тайський бокс


Davids

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!!

Хтось можливо знає де можна записатись на Тайський Бокс, а можливо хто вже займається цим видом спорту, які враження?

Підкажіть, чи взагалі таке є в Луцьку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребра ламаються однозначно (якщо ти вкурсах як там колінами дозволено...), знайомий ходив.... ем при поломаних ребрах найбільша лажа що не поржати, на покашляти пару тижнів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребра ламаються однозначно (якщо ти вкурсах як там колінами дозволено...), знайомий ходив.... ем при поломаних ребрах найбільша лажа що не поржати, на покашляти пару тижнів

Я вкурсі що таке тайський бокс, і тому питаю чи є внас в Луцьку, а як є, то де?

Куди ходив твій знайомий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну що ніхто незнає де проходять заняття з такого виду спорту?

Ну підкажіть, нема терпіння!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хехе, насмотрелись боевиков ;)

ты на боксе или карате хотя бы пару тренировок продержись, или на рукапашку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно...

Якщо ти туди запишешся то чере 2-3 тренеровки сам підеш звіти...

Якщо ходити зможеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви так скептично відноситесь до бажання людини? Може в нього достатня фіз підготовка. Тудиж не чемпіонами приходять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вам різниця чи я піду з ввідти, чи не піду, виж мене навіть не знаєте... !

Я просто попросив підсказати де, коли, куди ходиди...і все!

А коментарі можна залишити і при собі, але якщо не виходить то напишіть в ПМ!

А ти Messi - помовчав би, про бойові мистецтва... тебе взагалі, такого силача, в спаринг не поставлять... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пол года ходил в "Будівельник" на Балке, но там начались какие-то проблемы с орендой спортзала

и секцию закрыли.

До этого единоборствами не занимался, первое занятие думал на*уя я сюда пришел, но привык довольно быстро.

Спорт жесткий, нос разбивали регулярно, бока отбивали и на ногах вечно синяки (от лоу киков и набивки), но ничёго серъезней не было.

За пол-года никто никому ничего не поламал. Колени локти присутсвуют, но в спарингах редко ими пользовались, т.к. слишком опасно.

В сентябре группа насчитывала около 20 человек, к марту ходило всего четверо (включая двух тренеров). :D

Если найдешь еще какую секцию дай мне пожалуйста знать, запишусь обязательно.

ЗЫ. Была еще секция в "Украине" на Карбишева, но я там месяц позанимался и ушел, там реально балет, этот вариант не рассматривай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пол года ходил в "Будівельник" на Балке, но там начались какие-то проблемы с орендой спортзала

и секцию закрыли.

До этого единоборствами не занимался, первое занятие думал на*уя я сюда пришел, но привык довольно быстро.

Спорт жесткий, нос разбивали регулярно, бока отбивали и на ногах вечно синяки (от лоу киков и набивки), но ничёго серъезней не было.

За пол-года никто никому ничего не поламал. Колени локти присутсвуют, но в спарингах редко ими пользовались, т.к. слишком опасно.

В сентябре группа насчитывала около 20 человек, к марту ходило всего четверо (включая двух тренеров). :D

Если найдешь еще какую секцию дай мне пожалуйста знать, запишусь обязательно.

ЗЫ. Была еще секция в "Украине" на Карбишева, но я там месяц позанимался и ушел, там реально балет, этот вариант не рассматривай.

Я напевно схожу на 40-ий в Інтератлетику, гляну як там, шо там.

Якшо шось норм. дам знати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...