Перейти до змісту

Потрібна допомога по налаштуванню модему


Taras21

Рекомендовані повідомлення

Потрібна допомога по налаштуванню модему Укртелеком.

Суть проблеми є модем на якому все налаштовано звичайний модем,хочу поставити вай фай,і ось тут і всі проблеми.

Модем який підключений зара Glitel GT-318Rl

Потрібно підключити TP-LINK TL-WR740N був підключений до інтернету від датагруп.

В настройки тплінк моду заходити знаю і логін і пароль,а от той що зара підключений ні,ні логіна ні пароля.Що і де потрібно прописати?

Є наступні дані логін-ололо@dsl.ukrtel.net

пароль-ололололо

власне все.Прошу знаючих людей допомоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти замість Glitel хочеш підключити ТП-Лінк? чи як?

замість Glitel підключаєш ТП-Лінк, в браузері пишеш 192.168.1.1, там вводиш пароль від модему ТП-Лінк (вони в тебе є)

на вкладках налаштовуєш підключення АДСЛ (логін та пароль теж маєш), потім налащтовуєш вай-фай (логін та пароль придумуєш сам)

профіт

для чого тобі ще якісь паролі та логіни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хочу замість глітел тплінк.

Ввів логін і пароль вибрав підключення PPPoE і ніц,нічого невідбувається нажимаю конект а воно неконект(

Вибирав як статік іп так і дінамік іп

post-8039-0-29668400-1441393023_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так тп-лінк TP-LINK TL-WR740N не адсл модем. як ти його до укртелекому підключиш? хіба звязкою глітен на wan-порт тп-лінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так налаштуйте тплінк бріджом. Тобто, відключаєм на тплінку DHCP і підключаєм його через lan-порт до попереднього. Виходить тплінк як простий свіч з віфі. ну, і шоб попадати на обидва, мають вони бути в одній підмережі з ІР типу 192.168.1.1 та 192.168.1.2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю простіше буде купити вай фай роутер під інтернет укртелеком,порадьте на що саме звернути увагу?

Всі велике спасибі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьми і знайди в неті як настроїти тп лінк як свіч,там все дуже просто...в тому шо стоїть зара нічого міняти не треба,якшо нет того самого провайдера...просто від того модема кидаїш шнур на тп лінк в синє гніздо а від тп лінка на комп,потім заходиш в тп лінк і настроюєш...настройки є в неті от наприклад http://gradeup.org.ua/oborudovanie/tp-link-tl-wr740n-nastrojka-marshrutizatora-i-pervichnye-trudnosti.html ще http://setuprouter.r...tl-wr740n.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю простіше буде купити вай фай роутер під інтернет укртелеком,порадьте на що саме звернути увагу?

Всі велике спасибі!!!

не все так просто - треба зв'язку adsl-модем+роутер, бо чисто сам роутер як правило без adsl

я у себе налаштовував TP-LINK все таки як роутер, а ADSL -модем працював у режимі бріджу, бо коли модем працював як роутер, а TP-LINK як свіч + wi-fi, то нет тупив, коли торенти включені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це з якого диву він тупив ? надіюсь ви DHCP на роутері відключили ? в мене модем нормально працює як основний, а роутер банально як свіч (не по ван-порту підкючений) і роздає Вай-Фай :) нічого не тупить і все робить ..

Тому, що на модемі процесор слабенький і мало пам'яті (у мене він старенький) і коли декілька компів працює + торенти він банально не справляється із маршрутизацію. Ясно що DHCP працює на роутері TP-LINK який і отримує зовнішню ip адресу і далі здійснює маршрутизацію по локальній мережі.

До речі у мене укртелеком використовує DHCP. а не PPPoE і логін та пароль вводити не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АДСЛ модем наприклад його адреса

192.168.1.1

Виключаємо DHCP

В модем з вай фай вбиваємо айпі на ван порті (як правило його виділяють синім кольором, чи чорним,чи білим) 192.168.1.2 маска 255.255.255.0 шлюз 192.168.1.1. dns 192.168.1.1 (дехто добаляє ще гугля днс 8.8.8.8, для домашнього компа можна й так, але для фірми це лишня дирка в безпеці), втикаємо шнур в той порт потім, коли проведемо всі налаштування.

Далі вмикаємо DHCP видачу адрес, далі налаштовуєте вай-фай.

От в принципі і всі налаштування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...