Перейти до змісту

Смартфон до 4000грн


Movi

Рекомендовані повідомлення

Настав час купити перший смартфон після старіших телефонів, тому і гублюся у виборі, що порадите? Android чи Win Phone, який буде профіт 10ки на ньому? TFT чи IPS матриця? який процесор кращий? Допомощіть вибрати. Бюджет 4000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку , визначся з розміром екрана , а від цього будеш танцювати .

Для чого потрібен телефон ?

Я , наприклад , читаю книгу в маршрутці чи фейсбук , мені треба великий екран , в моєму випадку 4,8"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би й сам розгубився, враховуючи пропозиції на ринку телефонів. все від потреб. я наприклад, признаю тільки HTC One. Довго можна описувати плюси і мінуси і порівнювати ціну з китайськими аналогами. Але по бюджету не проходить( Думаю треба брати в руки і порівнювати різні моделі і підбирати суто під себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо юзали тільки старіші, то ергономіка нових сенсорних "лопат" може вас неприємно здивувати. Тому я б дивився в сторону невеликих телефонів - а з таких, нормальні є лише Win Phone / IPhone 4/4S/5 , 6 айфон вже теж лопатоподібний.

А взагалі купили б кнопочну звонилку і не парились. А зекономлені кошти пустити на потреби сім'ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку , визначся з розміром екрана , а від цього будеш танцювати .

Для чого потрібен телефон ?

Я , наприклад , читаю книгу в маршрутці чи фейсбук , мені треба великий екран , в моєму випадку 4,8"

Екран до 5". Збираюсь юзати для інтернету, музика, різні програмки корисні які там є, можливо ігри. При купівлі на OC Windows , що може бути корисного при наявності 10ки і на компі? спільний OneDrive?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо обиратимите з андроїдів - основні критерії, я б вибрав,

процесор - Qualcomm

оперативка - 2гб

дисплей - 5" IPS або SuperAmoled, HD не нижче

все інше - на власні вподобання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lg L Bello б не радив. Такий має дружина. Якось не лежить до нього серце. Перед цим мав Samsung Galaxy Core Prime, хоч на тойчас на 900 грн дешевше, але все вньому якось продуманіше чи що. Радив би піти і пощупати або Lg G3s Dual D724 - в алло 4200 або Samsung Galaxy Grand Prime рівно 4000 грн. Якщо щось дешевше то однозначно Samsung Galaxy Core Prime. Щось типу Lg leon, Sony E4 - не раджу. Сам щупав - якесь фуфло. За всі Lenovo не скажу. Користувався а536. З мінусів - камера і як не дивно звук в навушниках. Ну зовсім не грає. На Windowsi телефон не тримав. Не знаю як там з One Drive, але Google диском користуюся роки зо три без жодних проблем. В любому випадку вибирати Вам. Не полініться підіть в алло, фокстрот чи ельдорадо, поюзайте на швидкість інтерфейсу, камеру, звук. Попугаї знайдете в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...