Перейти до змісту

Шукаю роботу системного адміністратора


mammoth

Рекомендовані повідомлення

Знання операційних систем:

- Linux (Debian-based) - server/desktop, за необхідності за 1 - 3 дні буду впевнено працювати і на no-Debian-based;

- FreeBSD - юзав як server/desktop, але відносно давно, ще на 6&7 гілках, необхідно до тижня щоб нагадати собі усе (тут є "веселі" нюанси);

- Windows - server/desktop, DC, AD, терминальный сервер, etc... Не сказав би що моя "фішка", однак розбераюсь шо куда і коли, desktop - без проблем взагалі.

З практичного досвіду: apache, nginx, mysql, exim, dspam, squid, samba, openvpn, winDC(AD), *nixDC(AD), pfsense, бойова віртуалізація на базі proxmox, etc..;

- мережеве обладнання: трохи Cisco, піднімав мережу HP ProCurve, mikrotik - при наявності часу заведу на ньому все що завгодно (з того що в ньому є звичайно)) з того шо робив своїми руками - DHCP, VLAN, HotSpot.

маю досвід з переводу офісу на Linux.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрбізнес шукали байца на ЛІнух. Глянь на Работа.уа і на Ворк.уа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В портсіті шукають швидше програміста ніж адміна:

  • впровадження в 1С типових конфігурацій (бухгалтерія, УТ, УВП)
  • розуміння предметної області обліку: оперативний, бухгалтерський, податковий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакансія від ПортСіті вже тиждень на ворку і робота.уа вісить

Їм потрібен не лінуксоїд, а раб. І обслуговувати 1С-ку на 30 компів і стоянку / парковку і ще там щось... та й балаболи вони. Я ходив поцікавитися. Обіцяли до кінця тижня зателефонувати в будь-якому випадку. Альбо так, альбо нє. (як сказала пані із польським акцентом, яка веде співбесіду). телефонують уже 2-й чи 3-й тиждень :)

Модуль шукає адміна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, джоб і ворк уа моніторю, на УБ - був, десь після НГ (чи до, вже і не помятаю), там затупив з FreBSD при налаштуванні тестової машини (ті самі присловуті нюанси), мав підійти піздніше, але не склалось, а потім і не захотілось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не в тему, але все ж таки, кажуть що та з польським акцентом не дружить з головою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...