Перейти до змісту

Куплю послугу ремонту ноутбука


Рекомендовані повідомлення

Куплю послугу ремонту ноутбука Acer 5532-202g25mn та Toshiba l300-11e. Вимоги до майстра - наявність майстерні та надання гарантії на свої послуги. Надсилайте свої номера телефонів з приміткою "ремонт ноутбуків", я Вас обовязково наберу та будемо домовлятись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимоги до майстра - наявність майстерні та надання гарантії на свої послуги. Надсилайте свої номера телефонів

2 нотіка по 2000 грн, а вимоги, ніби 2 макбук про в ремонт здаєте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в один сервіс в Луцьку "з наявністю майстерні та наданням гарантії на свої послуги" я носив ноутбуки. Неприємними сюрпризами (відсутність болтиків, ламані/клеєні кріплення, які 100% були цілими, і т.д.) грішили ВСІ. В деяких з них взагалі похабне відношення до "пацієнтів".

Так що наявність майстерні - це ніщо, пряморукість і акуратність майстра - всьо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA

Згідний з МаестроА на 100%, але 1 з ноутів не мій, і до гото ж не має бажання в майбутньому бігати за майстром з чужим ноутбуком через декілька днів після ремонту (якщо знову щось не так). В нашому випадку наявність гарантії обовязково, а майстер нехай називає свою ціну. Здається все справедливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам дали контакти. Навіть сайт є. Здається, саме те що Ви шукаєте.

Заради цікавості, що з ноутбуками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до гото ж не має бажання в майбутньому бігати за майстром з чужим ноутбуком через декілька днів після ремонту (якщо знову щось не так)

Це лотерея, ніхто від такого не застрахований

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...