Перейти до змісту

Зламався ПК, є підозра що це опора. Можливо в когось є планка до давньої техніки


k1ss7s1n

Рекомендовані повідомлення

стирачку для ручкі маєш? почисть контакти, встав має робити, добре було б пост карту вставити і що покаже, хоча б для початку бузер підключити, що він там пропищіть, а там в неті подивитись що за помилка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стирачку для ручкі маєш? почисть контакти, встав має робити, добре було б пост карту вставити і що покаже, хоча б для початку бузер підключити, що він там пропищіть, а там в неті подивитись що за помилка

не робить стирачкою(

Розкажу як зламав, є плата де є роз*єм на ddr1 і на dd2, по два роз*єми на кожен вид, всунув 4 карти одночасно і він просто пищав і не вмикався, вийняв ddr1 то увімкнувся, але навпаки не спрацювало :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна така планка опори, можливо в когось завалялась десь

У мене є розібрані компи старого зразка. Нагадайте мені завтра зранку, я подивлюся, що маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стирачку для ручкі маєш? почисть контакти, встав має робити, добре було б пост карту вставити і що покаже, хоча б для початку бузер підключити, що він там пропищіть, а там в неті подивитись що за помилка

не робить стирачкою(

Розкажу як зламав, є плата де є роз*єм на ddr1 і на dd2, по два роз*єми на кожен вид, всунув 4 карти одночасно і він просто пищав і не вмикався, вийняв ddr1 то увімкнувся, але навпаки не спрацювало :0160:

можеш викинути свою мамку, наскільки я памятаю то мамки з розємами на різні памяті, не можуть працювати з обома типами памяті одночасно, там стоїть мікросхемка яка перемикає, якщо всунуто ддр1 то перемикає на режим роботи з ддр1, якщо на ддр2 то відповідно на неє перемикає, коли ставиш одночасно різні памяті і вмикаєш то та мікросхема горить, короче плату в смітник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стирачку для ручкі маєш? почисть контакти, встав має робити, добре було б пост карту вставити і що покаже, хоча б для початку бузер підключити, що він там пропищіть, а там в неті подивитись що за помилка

не робить стирачкою(

Розкажу як зламав, є плата де є роз*єм на ddr1 і на dd2, по два роз*єми на кожен вид, всунув 4 карти одночасно і він просто пищав і не вмикався, вийняв ddr1 то увімкнувся, але навпаки не спрацювало :0160:

можеш викинути свою мамку, наскільки я памятаю то мамки з розємами на різні памяті, не можуть працювати з обома типами памяті одночасно, там стоїть мікросхемка яка перемикає, якщо всунуто ддр1 то перемикає на режим роботи з ддр1, якщо на ддр2 то відповідно на неє перемикає, коли ставиш одночасно різні памяті і вмикаєш то та мікросхема горить, короче плату в смітник

Ну не знаю як воно має бути, в мене просто два ПК, в одному 4 слота, що вище описував, а в іншому два ддр1. То той що тільки на ддр1 працював до того, а після цих хімікацій перестав вмикатись.

Хотів зробити супер потужний комп, але щось не вийшло :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Потрібна така планка опори, можливо в когось завалялась десь

http://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/aeneon-512mb-ddr-400-aed660ud00-500-IDfe2vs.html

перешлю новою, оплата на приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...