Перейти до змісту

Потрібен зварювальник та слюсар-монтажник


Андрій Віталійович

Рекомендовані повідомлення

Робота пов'язана з металоконструкціями. Графік роботи з понеділка по п'ятницю, з 9.00 по 18.00 з перервою на обід, Луцьк.

Наразі на роботу потрібен:

- зварювальник (досвід роботи, вміння варити різними типам сварки, акуратність в роботі, не бухарь), зарплата 7000 грн. Оплачуваний випробовульний термін 5 робочіх днів.

- слюсар-монтажник (вміння працювати з електроінструментом, досвід роботи, акуратність, не бухарь), зарплата 3500 грн. Оплачуваний випробовульний термін 5 робочіх днів.

пишіть тут або в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас так все добре з працевлаштуванням чи зарплата для зварювальника не фонтан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бухарь

Можливо проблема в цьому словосполученні...

Можливо, що не всі зварювальники прочитали тему. Не всі ж читають борду, і не у всіх є знайомі зварювальники. Пардон за офтоп, дяько Андрій.

Профісіонал не бухає на роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас так все добре з працевлаштуванням чи зарплата для зварювальника не фонтан?

Для прикладу. Ваша зарплата це максимум 1.5 тижня моєї роботи, висновок - мало. Зварювальник має приблизно як і я, но не менше це точно. Мені вигідніше зробити 2 об*єкти в місяць і походити на рибалку як працювати на дядю.

З.И. В мене проста робоча професія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша Иванов, я завжди казав, що на себе працювати краще, тут не сперечаюсь))

але я знаю скільки платять зварювальникам у Луцьку, у мене не найнижча з/п...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

питання з зварювальниками закрито.

слюсарі у пошуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте! Меня зовут Николай. Я работал слесарем ремонтником-монтажником на комбинате Азовсталь. Опыт работы 3 года. Тел. для контакта 0972079036

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...