Перейти до змісту

Як розблокувати телефон Siemens C65?


Рекомендовані повідомлення

Телефон Siemens C65, куплений по контракту UMC кілька років назад. Відповідно ніяких карточок крім UMC, MTS, Jeans не хаває.

Чи можна привчити його до карток інших операторів в домашніх умовах (з допомогою саморобного DCA-510) ? Якщо можна то як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, хочу сам зробити <_<

10 грн не жалко, просто спортивний інтерес

З допомогою DCA-510 вийде? Чи мені покинути пошуки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<a href="http://Help For BenQ-Siemens / FAQ"

ярко. ;)

а по сабжу - действительно, есть же на борде специалисты.

хотя, если телефона не жалко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю як правильно прописати ссилку ВИБАЧАЮСЬ

неправильно підсказали.а я в тому нерозуміюся

там дійсно все для того е

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, хочу сам зробити ;)

10 грн не жалко, просто спортивний інтерес

З допомогою DCA-510 вийде? Чи мені покинути пошуки?

http://allsiemens.com - там є все необхідне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон Siemens C65, куплений по контракту UMC кілька років назад. Відповідно ніяких карточок крім UMC, MTS, Jeans не хаває.

Чи можна привчити його до карток інших операторів в домашніх умовах (з допомогою саморобного DCA-510) ? Якщо можна то як?

Принось. 10 грн.

Принось. 20 грн. - і робиш сам :-)

P.S. Black, верни кабеля ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) как увалите приносите мне :) с каждого по 10 :)

PS. Скупой платит дважды.

PPS. Есть такой старый анекдот с тонким намёком. Приезжает мужик с украины в америку к своему другу фермеру. А у фермера 2 гектара земли засажено буряком. Ну ему фермер и говорит щас смотаюсь в город куплю картошки, хлеба ну и всякой всячины чего нехватает для достойной встречи друга. А мужик смотрит на него и говорит "ты что дурак?? У тебя 2 гектара земли под буряком неужто ты не можешь засеять 100 соток луком, 100 картофаном, 100 пшеницей, 100 морковкой и.т.д." Фермер смотрит на мужика недоумевающе и говорит "А зачем? У меня самый лучший в округе буряк, я его продам и куплю себе всё что захочу. Кстати сосед у меня морковью занимается, у него и куплю он в этом деле профессионал, а вот если хвататься за всё нифига хорошего из этого не получится!". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо серйозніше, то треба порахувати коди, наприклад програмою PapuaUtils, блок 5121.

Для початку бажано злити фуллфлеш і EEPROM, або хоча б EEPROM - для того, щоб була можливість відновити телефон, якщо щось піде не так. Рідко, але буває :-(.

Для початку розрахуй за допомогою мідлета px75v4 Skey, введи його в телефон. Далі все просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти 30 грн. наготов ;-)

Програмно вбити Siemens досить складно. Якщо є збережений fullflash - експрементуй скільки влізе. Прошивка, патчі, ельфи... Завжди можна вернутися назад. Постарайся лише bootcore не вбити - проблем буде трохи більше, але також лікується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, важко передати наскільки ельфи розширюють функціональність телефону :( З цим я вже награвся на свому МЕ75 :(

Просто не знав як саме розблоковується телефон (колега попросив допомогти).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

до речі, може хтось на деньок дати шнура до С65 чи СF75? головне щоб заряджався тел, коли вимкнений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які ельфи можна поставити на С65?

це мій перший телефон, апарат просто супер. справді його реально програмно важко вбити уже пробував. зараз віддав баті 3 роки без глюків неразу неперепрошивав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...