Перейти до змісту

Ваша думка.


Houston

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт ! Чув від багатьох людей, що картошка може звернути увагу на дійсно грамотну пропозицію зі сторони гравців, і ця ідея про ігрову валюту вже давно була у моїй голові, вам хочу про це розказати з тою метою щоб ви мені висказали свою думку і можливо якщо побачите якісь можливості покращення чи доповнення - внесли їх. Отже....

Внутрішня ігрова валюта , вона ж срібло - по суті вона має дуже вузький спектр застосування, тобто за межами вашого ігрового аккаунту вона ніяк не може бути застосована. З точки зору безпеки це правильно , хоча можна було б придумати компроміси, але картошка залишаеться картошкою.

А як ви дивитесь на те, щоб гравці могли б поповняти казну клану? Така собі срібна казна, якою має право розпоряджатися тілька глава клану і на розсуд того ж глави, казначей і можливо зами.

Чим була викликана ця ідея ? Не один раз і не десять разів я чув від сокланів фрази подібного змісту - на ГК не можу зайти бо нема на ремонт срібла, або ж неможу з вами грати в Укрепі бо немаю грошей викупити ту чи іншу техніку. Та я і сам більше чим упевнений, що майже у кожного з вас виникала така ситуація, що доводилося мало не копійка до копійки рахувати свою срібло.

А так можна запитати допомоги у глави клану, плюс це відкриває нову нішу для гравців в клані, вони будуть мотивовані постачати клан сріблом, звісно якщо вони цього хочуть.

Виникає логічне питання про безпеку і обман.

Убезпечити цю процедуру може банальна прив"язка акккаунта до мобільного телефону і процедура вводу пін-коду при спробі поповнити кланову казну сріблом, тобто - хочеш допомогти клану, заходиш на сайт в особистий кабінет, мій клан і при спробі поповнити кланову казну сріблом на твій мобільний телефон буде відправлено пін-код, вводиш його і перераховуєш срібло.

Обман - якщо недоброчестний соклан захоче нажитися на плодах загальної праці і попросити срібло для цілей котрі будуть вважатися главою клану недоцільними то той же глава клану чи відповідальна людина може проконтролювати його теперішній баланс срібла на рахунку і визначити чи справді потрібно бійцю допомогти чи ні.

Висловлюйте свою думку, пишіть, що вам подобаеться , а що ні, і що ви хотіли б добавити до цієї пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін не гравець в танчики. Але як я розумію в адмінів вже мало ідей як качати гроші і до генерації нових ідей донату вони гравців підключили? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хватить того що є "контроль" золотої казни...побачив хто скільки бере о**їв, а тут що виходить: командування бере голду, переводить вільний досвід, потом бере срібло і купляє без напряга всю відкриту техніку, де логіка? де саморозвиток? де стимул грати краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, підтримую. Не терба ніяких sta 2 та іншого мерзапакостя. Танк може фармити з його пробоєм. В топі відмінний, на дні списка - терпимий, якщо не вилазити на 3 стволи.

Імхо ідея чергове наЇ№@лово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін не гравець в танчики. Але як я розумію в адмінів вже мало ідей як качати гроші і до генерації нових ідей донату вони гравців підключили? 0_о

ні я не працівник картошки , простий собі гравець.

хватить того що є "контроль" золотої казни...побачив хто скільки бере о**їв, а тут що виходить: командування бере голду, переводить вільний досвід, потом бере срібло і купляє без напряга всю відкриту техніку. Де логіка? де саморозвиток? де стимул грати краще?

ти хоч приблизно уявляеш скільки потрібно грошей щоб перевести 200+ тисяч опита ? вже тільки після цого коли КЛ побачить що хтось урвав з казни 10+ тисяч золота то про наслідки можна здогадуватись тільки, до срібла вже руки не дотянуться. Де стимул грати краще ? а як ця ідея може зробити так щоб хотілось грати гірше ? не бачу логіки в твому коментарі - вибачай вже...

Всім привіт ! Чув від багатьох людей, що картошка може звернути увагу на дійсно грамотну пропозицію зі сторони гравців, і ця ідея про ігрову валюту вже давно була у моїй голові, вам хочу про це розказати з тою метою щоб ви мені висказали свою думку і можливо якщо побачите якісь можливості покращення чи доповнення - внесли їх. Отже....

Ти працівник Варгеймінгу?

як було вже вище сказано - ні.

Кому треба, той собі нафармить

згоден - але ж бувають ситуації котрі потребують оперативної допомоги.

Cherman, підтримую. Не терба ніяких sta 2 та іншого мерзапакостя. Танк може фармити з його пробоєм. В топі відмінний, на дні списка - терпимий, якщо не вилазити на 3 стволи.

Імхо ідея чергове наЇ№@лово

до чого ти це сказав - кого "наЇ№@лово" , чи ти думаєш шо я підпільний Дарт Вейдер у якого є план по захопленю гри під назбою World of Tanks ?

Ой люди люди.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б це їм вигідно, вже давно ввели б, бо виходить навіщо паритись, навіщо купляти прем танки і прем акаунт( так, так, прем танки, бо не всі катають марафони)

онлайн гра з такою кількістю людей, які не будуть донатити нікому не потрібна, немає прибутку нафіг такий бізнес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ якщо говорити настільки глобально, то це б майже ніяк не позначилося на суті геймплею, картошка і сама не раз фейлилася і втрачала цілу купу активних гравців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...