Перейти до змісту

Земельний пай, продаж


Dimas

Рекомендовані повідомлення

Є два земельні паї. Власники їх хочуть продати і звернулись до мене по допомогу. Зрозуміло що я на цьому хочу заробити.

1. Чи можна буде оформити на мене довіреність на землю без права підпису договору купівлі-продажу?

2. Як порадите вчинити, шоб мінімалізувати ймовірність зустрічі власника і покупця?

3. Як перестрахувати себе і перед покупцем і перед власником і уникнути "кидка"

Щиро вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Як порадите вчинити, шоб мінімалізувати ймовірність зустрічі власника і покупця?

Щось ти не договорюєш...

А земельні паї хіба зараз можна продавати? Якщо це дійсно земельні паї с/г призначення - то не можна...

Коротше кажучи, коротко описана ситуація і задані тобою питання абсолютно не висвітлюють суті проблеми. З огляду на наявність багатьох обставин, які мені невідомі - можу дати тільки такі відповіді:

1. Чи можна буде оформити на мене довіреність на землю без права підпису договору купівлі-продажу?

Можна. Але навіщо?

2. Як порадите вчинити, шоб мінімалізувати ймовірність зустрічі власника і покупця?

Фізично знищити когось одного.

3. Як перестрахувати себе і перед покупцем і перед власником і уникнути "кидка"

Брати з собою знайомого хорошого юриста і гроші в покупців перед підписанням будь-яких паперів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
2. Як порадите вчинити, шоб мінімалізувати ймовірність зустрічі власника і покупця?

Щось ти не договорюєш...

А земельні паї хіба зараз можна продавати? Якщо це дійсно земельні паї с/г призначення - то не можна...

Коротше кажучи, коротко описана ситуація і задані тобою питання абсолютно не висвітлюють суті проблеми. З огляду на наявність багатьох обставин, які мені невідомі - можу дати тільки такі відповіді:

1. Чи можна буде оформити на мене довіреність на землю без права підпису договору купівлі-продажу?

Можна. Але навіщо?

2. Як порадите вчинити, шоб мінімалізувати ймовірність зустрічі власника і покупця?

Фізично знищити когось одного.

3. Як перестрахувати себе і перед покупцем і перед власником і уникнути "кидка"

Брати з собою знайомого хорошого юриста і гроші в покупців перед підписанням будь-яких паперів.

Не можна то не можна! Але ж продають паї. Попитайте людей тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...