Перейти до змісту

Рапіду закриють?


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

The music industry in Germany has secured a legal victory over the hugely popular file-hosting service, Rapidshare. According to the rights holders, Rapidshare is going to have to stop its users from downloading infringing music tracks from its servers, or face the prospect of being shut down.

©

Що означає: Музична індустрія Німеччини отримала легальну перемогу над популярним файл-обмінником Rapidshare. Рапіду змушають моніторити контент, що заливається, а користувачам заборонили скачувати музику і фільми з цього обмінника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігово, але не смєртєльно. Є ще сотні подібних файл-хостінгів, причому у різних країнах із своїми законами - задовбуться із всіма судитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт що закрриють. По-любому буде апеляція, і на крайняк сервер може переїхати, наприклад, в Китай <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не понял... а что значит

заборонили скачувати музику і фільми з цього обмінника
???

а это не ограничение их прав? там более правовое государство. там ущемления того, караются <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно, нефиг паузы между скачками было делать... Респект музичний индустрыъ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, без цих пауз сервіс точно не вижив би. Треба ж брати гроші за преміуми, щоб оплачувати утримання сервера на 4500 терабайт з каналом 210гбіт/с :0045:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот мне интерестно, а каким это образом мона мониторить, что я заливаю, если контент упакован в запароленный архив (а так зачастую и делается на рапиде) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, теоретично можна поставити обмеження на завантаження лише певних типів файлів (ніяких аудіо, відео форматів і архівів) і моніторити вміст цих фалів (щоб не перейменовували рари в тхт). Абсурд, звичайно, але хто зна до чого може все дійти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот мне интерестно, а каким это образом мона мониторить, что я заливаю, если контент упакован в запароленный архив (а так зачастую и делается на рапиде) ?

+100

ответ на все вопросы!

лол! не больше , не меньше.

ЗЫ я бы по-приколу посопротивлялся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...