Перейти до змісту

Потрібен хлопець на 1 день, неважка фізична робота


drozl

Рекомендовані повідомлення

Колоти піноблок на крошку (б'ється легко)

Робота з 10-ти до 18-19-ти. мінус обід

Плачу 80грн., + премію 20 (в разі успішного виконання та загрузки додатковими (неважкими) завданнями)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80 грн??? Так це ж практитчно робота за їжу!

Ще до підняття цін робота посібника оцінювалась не менше, як 150 грн за день.

Ми взагалі по 200 платили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80 грн??? Так це ж практитчно робота за їжу! Ще до підняття цін робота посібника оцінювалась не менше, як 150 грн за день. Ми взагалі по 200 платили.

Цікаво чи автор згодився б маслати піноблоки цілий день за 80 грн. і +20 грн.(можливо) за виконання додаткових завдань)))?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не треба казати що у нас люди не отримують зарплат в районі 1500грн! П.С. за 200грн підсобником то це навіть круто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого вся ця мова? Не буде бажаючих на 100 (80 + премія) - ціну буде піднято. Ринок. :)

А за 200, вибачте, це або

1. відра з цементом тягати,чи щось подібне (менше просто совість не дозволяє брати за таку роботу)

2. Фахівець/напівфахівець, який щось може/знає/робив.

В мене робила людина на такій роботі, так до обіду десь четверть кубу було "змолочено", правда він з Донецька був, біженець, шахтарі такі вміють працювати, шоб там про них не казали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, 120 гривень + премія влаштує широкий загал? Я тільки пробую нащупати справедливу ціну, зараз на ринку буд послуг ніхто толком не знає, цін. Роботу цю я робив, знаю, що вона неважка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотів тут викладувати, але гаразд, щоб та людина, яка погодиться на роботу, мала на увазі, що автор теми не зовсім адекватний, за мінус з моєї сторони, почав мені погрожувати в приваті і написав таке:

Bezymiannyi1.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотів тут викладувати, але гаразд, щоб та людина, яка погодиться на роботу, мала на увазі, що автор теми не зовсім адекватний, за мінус з моєї сторони, почав мені погрожувати в приваті і написав таке:

Bezymiannyi1.jpgi.gif

Як ще зустрітися "поговорити" не запропонував:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скакати по темам і ліпити підряд мінуса - адекват?

Незгідний - просто постав мінус. Ще раз незгідний - пиши в тему. Ще незгідний - велкам ту приват.

А публікація даних привата - - на деяких поважних ресурсах за таке - бан. Пожиттєво. І це - справедливо, я вважаю.

Як ще зустрітися "поговорити" не запропонував :)

Нашо він мені потрібен? Це просто - "буковки в інтернеті" Аватар. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я шукав (і шукаю) справедливу ціну. В сторону підвищення - теж, прошу завбачити. Просто "вниз" іти легше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли ліпив мені 50 мінусів з іншого облікового запису то ти також шукав ціну? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я намагався тебе "заспокоїти". Причому робив це повільно,щоб ти міг оговтатись. І в приват писав (згодом,коли побачив, що не діє)

А ти мене хотів загнати мінусами під червону табличку, знаючи що:

1. це "анонімно" (принаймні дехто вважає, що це анонімно ;))

2. В тебе понад 200 плюсів, і загнати тебе в мінус Учасник не може. Не може В ПРИНЦИПІ, так як в нього кнопка (-) ВІДСУТНЯ :)

Доводиться часом таких борзих "неуловимих нінзя" вчити. Ще потім подякують (може) :)

Для форума це тільки на користь (імхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від чого заспокоїти? Я спокійний :) Мінус вище - мій :)

Перш за все вчися гідно цінувати людську працю та критику на свою адресу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой люди не сваріться Ви і так видно що всі справжні українці!!!! Тут на Борді легше з кимось розсваритись чим знайти те що шукаєш!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За інших - не розписуйся. Я спокійний, як удав :)

На буковки в інтернеті мені начхати. На мінуса - теж. Замінусуєте - перейду на інший комп і заведу нового користувача. Дехто по 5 раз вже так тут зробив.

А щодо чужої праці - ти будову вів? Ти з майстрами спорив? Не знаєш - мовчи. Walk in my shoes, ok?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За інших - не розписуйся. Я спокійний, як удав :)

На буковки в інтернеті мені - плювати. На мінуса - теж. Замінусуєте - перейду на інший комп і заведу нового користувача. Дехто по 5 раз вже так тут зробив.

А щодо чужої праці - ти будову вів? Ти з майстрами спорив? Не знаєш - мовчи. Walk in my shoes, ok?

Будував два будинки - під Луцьком і під Києвом, і що з того?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міряємся піськами? Я збудував значно більше, не буду тут хвалитися. Тобі - 32, мені набагато більше. Просто був час, от і все.

Кнритику - завжди готовий сприймати, вона корисна , навіть дуже. Не люблю тільки ударів у спину у вигляді анонімних мінусів в даному випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міряємся піськами? Я збудував значно більше, не буду тут хвалитися. Тобі - 32, мені набагато більше. Просто був час, от і все.

Кнритику - завжди готовий сприймати, вона корисна , навіть дуже. Не люблю тільки ударів у спину у вигляді анонімних мінусів в даному випадку.

а поводиш себе яке мала дитина

може то би до тебе найнятись та "наколоти тобі блоків" :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти себе як поводиш? Як шкоднік малий, нє? ;) Причому ЧСВ over 9000.

може то би до тебе найнятись та "наколоти тобі блоків

Ні, дякую. Ти б мені там "наработал", я уявляю! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модери, закрийте будь-ласка це флеймисько.Тим більше, що людину вже знайдено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз впевнююсь, що на Борді не можна людям пропонувати роботу, бо обісруть як автора.

Притому що всі тут "пісатєлі" сидять дупою перед монітором цілими днями. А кому потрібна робота - подзвонить і заробить 100-150грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...