Перейти до змісту

Віддам кошенят, яких залишили навулиці для голодних собак...


cayman

Рекомендовані повідомлення

Знайомтесь, це Анджеліна і Бред. Взагалі їх було троє, але все попорядку.

Кілька днів назад трьох кошенят залишили зранку в районі ДПЗ. Ввечері їх там ще не було, отже скоріш за все якісь люди винесли їх зранку туди. Район густо населений бездомними собаками, які майже одразу пошматували одне кошеня... але не добрались до Бреда з Анджеліною, бо ті якимсь чином впали в світловий люк підвального приміщення. Короче кажучи Бред і Анджеліна тепер шукають господарів. В себе їх залишити не має змоги, бо вже є трикотаж...

Малечі вивели блохи, покупали, нагодували і вивели глисти. Активні і невибагливі в харчах. Попередні господарі їх привчили до туалету...

Будь ласка, відгукніться ті, хто може їх прийняти до себе, або знає таких! контакти 0994406461

post-23169-0-61516800-1432489560_thumb.j

post-23169-0-09870300-1432489572_thumb.j

post-23169-0-26956800-1432489583_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я своїх котиків пороздавав людям.На "старому ринку" зразу біля пішохідного переходу (15м правіше) що зі сторони тролейбусної зупинки.Постояв з 10-00 до 14-00 і забрали чотирьох кошенят люди і ще питали.Там багато з сіл людей на вихідні проходить.Краще для цього діла взяти з собою знайому дівчину.Тримаючи котика в руках, дівчата викликають більш жалісливий вигляд ніж чоловіки :) і привертають більше уваги :) Це з власних спостережень і це реально діє.З собою бажано мати картонні коробки ( я брав з під взуття) бо люди спеціально ж за кошенятами не йдуть на ринок :) ножа і скотч.

З.І. У вас добре серце -більшість людей не звернула б увагу на тих кошенят :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я своїх котиків пороздавав людям.На "старому ринку" зразу біля пішохідного переходу (15м правіше) що зі сторони тролейбусної зупинки.Постояв з 10-00 до 14-00 і забрали чотирьох кошенят люди і ще питали.Там багато з сіл людей на вихідні проходить.Краще для цього діла взяти з собою знайому дівчину.Тримаючи котика в руках, дівчата викликають більш жалісливий вигляд ніж чоловіки :) і привертають більше уваги :) Це з власних спостережень і це реально діє.З собою бажано мати картонні коробки ( я брав з під взуття) бо люди спеціально ж за кошенятами не йдуть на ринок :) ножа і скотч.

З.І. У вас добре серце -більшість людей не звернула б увагу на тих кошенят :(

Дякую за консультацію! Так скоріш за все і зроблю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...