Перейти до змісту

Видеокарта HD3850 256Mb


Рекомендовані повідомлення

Конфиг

Amd Athlon BE-2350 (2.1 Ghr x2) разгон - @2700

память 667Mhr 4-4-4-11 T1 (2 Gb Dual Chanel)

MB MSI K9N Ultra-2F AM2

БЖ 450W gembird

1. в 3д марке 2006 показывает 8300 попугаев с настройками по дефолту, хотя должна показывать 11000 папугаев

2. с кризисом ничего не могу поделать, на 1950 все было ок, поставил HD3850 все пошло на перекосяк, в меню кадра два или один, невозможно мышкой нацелится не то что там уже тур запустить, тоесть как бы уже в самом в меню страшные тормоза, и при этом загрузка графического процессора 0%, в чем может быть проблема? версия драйвера catalyst 8.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с первой проблемой разобрался, видяха вперлась в проц, на частотах 2700 8300 папугаев, разогнал проц до 3000 мегагерц и попугаев стало 9750 :) , так что в этом плане с видяхой все супер, просто она хочет проц покруче.

температура в норме, проблемка только в кризисе, все остальные игрушки летают, просто интересно или никто не стыкался с подобной проблемой как у меня с кризисом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с первой проблемой разобрался, видяха вперлась в проц, на частотах 2700 8300 папугаев, разогнал проц до 3000 мегагерц и попугаев стало 9750 :) , так что в этом плане с видяхой все супер, просто она хочет проц покруче.

температура в норме, проблемка только в кризисе, все остальные игрушки летают, просто интересно или никто не стыкался с подобной проблемой как у меня с кризисом...

Crysis ,така ігрушка ,що для неї ще не придумали такого заліза ,щоб він на максимальних настройках працював, ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не не не, Rock ты не понял, неважно на каких настройках, например все на минимум, схлаживание и фильтрации отключены, тоесть такие настройки что на 9600Про монжно играться, а у меня в меню глюки страшные, запускаю игру: один кадр + загрузка графического ядра 0%

а то что 8800 Ultra на ультра настройках в кризисе выдает максимум 15 кадров то я в курсе))

кароче кризис игра будущего или игра милионеров (AMD 790 chipset + 4*HD3870 CrosFire) или SLi 2*8800Ultra

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав патч на Crysis 1.1

В плані Radeon'ів він ісправляє багато глюків... Як з одною відеокартою так і з Crossfire'ром.

на рахунок 3Dmark2006

щоб з 3850ї вижати 11000 попугаїв її нада або нормально розігнати , або поставити проц QX9650 :)

ЗИ. для порівняння , в мене на Q6600 @ 3Ghz на Вісті :

одна Asus 3870 512MB DDR4 дає 11493 - без розгона

дві 3870 512MB DDR4 в Crossfire дають 15147 - тоже без розгона

а 8800GT Expert Vision 512Mb дала 12417 - тож без розгона самої відеокарти

ЗЗИ. Но звичайно на ХР буде дето на 1000 попугаїв більше.

ЗЗЗИ. Не питайте мене, нашо мені стільки відях... Сам не знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЗЗИ. Не питайте мене, нашо мені стільки відях... Сам не знаю

Це схоже на "піськами мірятися" :) хоча - в кожного з нас свої таргани. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це схоже на "піськами мірятися" :) хоча - в кожного з нас свої таргани. :)

Правильно підмітив

Вот позабираю в всіх знайомих "Піпіські" (відяшкі) і сижу в дома міряю яка довша :)

Шо поробиш якщо в мене таке хоббі, 3Dmark'ами гратися. Як кажуть "Кожен дуріє по своєму" :)

кароче кризис игра будущего или игра милионеров (AMD 790 chipset + 4*HD3870 CrosFire) или SLi 2*8800Ultra

Для Crysis'а може хватити і одної нормальної відеокарти даже якщо грати під DХ10 , главне мати проца щоб він міг на повну ту відеокарту розкачегарити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...