Перейти до змісту

Будівництво. Візьму в бригаду.


Столярка

Рекомендовані повідомлення

Отож.

Візьму в бригаду , 3-4 людей ( від 25 + ). На дньовку, Майстри 150-200 , підсобник 100-150. Оплата після певного об'єму виконаної роботи ( 1-2 рази на місяць ) + преміальні. Робота з плаваючим графіком. З 9.00 - 19.00 .

Вимоги - Не пити на роботі і думати головою.

Потрібні такі люди , які мають певний досвід роботи в будівництві, а саме : електрика, робота з гіпсокартоном, шпаклювання, чорнова \ чистова стяжка, утеплення, тепла підлога, муровка, плитка, опалення та інше. Суто внутрішня робота.

Бажано мати мінімальний арсенал інструменту.

В приват або 066-255-1сім-34, Саша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як підсобники, але майстри за 200 грн./день та ще й зі своїм інструментом не підуть робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано мати мінімальний арсенал інструменту.

Мінімальний , то маю на увазі молотки, зубила, ножовки і.т.д

А не електро-інструмент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто, 200 грн. для майстрів та при цьому ще й думати головою. :0162: Хіба, що Джамшута з Равшаном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто, 200 грн. для майстрів та при цьому ще й думати головою. :0162: Хіба, що Джамшута з Равшаном.

Не знаю які у Вас там "запроси" , но є люди які з радістю працюють за такі гроші.

за 6 робочих днів мати 1200 грн, це цілком достатньо як для будівництва.

прошу не офтопити, не подобається проходимо мімо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу озвучити середні ціни по Луцьку на: встановлення елекричної точки, монтаж гіпсокартону, шпаклювання, плитка, монтаж 1 секції радіаторів опалення і т.д.

ще раз кажу, 1200 за 6 днів адекватної роботи я сам готовий платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу озвучити середні ціни по Луцьку на: встановлення елекричної точки, монтаж гіпсокартону, шпаклювання, плитка, монтаж 1 секції радіаторів опалення і т.д.

ще раз кажу, 1200 за 6 днів адекватної роботи я сам готовий платити.

Ясно написано у першому повідомлені, на дньовку.

Якби було від вироботки , то друге діло, розглядалась би Ваша критика.

А так знову ж повторю , не подобається, шукайте , працюйте самі на себе, будете мати на 20-50-100 грн більше, правда як повезе. Бо можна в день 6 квадратів плитки викласти, а можна і 2 . Так що, результат на лице. Є таке розуміння постійна робота, є шлак , коли сидиш і гризеш ногті в її пошуках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не являюся потенційним працівником на такого роду вакансії. Просто реально дивлюся на речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як то в електрика може бути дньовка? я працюю можна сказати в даній галузі, ну то блін про дньовкі електрикам вперше чую! виробітка і тількі виробітка!

шось мені в голові не вкладається..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...