Перейти до змісту

А ви вже пройшли медогляд до школи в поліклініці? Тоді готуйтесь!


Distalo

Рекомендовані повідомлення

Думаю, що прокатять. Ми у стоматолога приватного лікувалися, він поставив печатку, педіатр нічого не сказав. У дитячій пооліклініці запис до стоматолога як мінімум через 2 тижні вільний. Хоч і черг немає, і лікарі ніби не загружені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передзвонили до дільничої, запитали, чи можна пройти в лікарні не за місцем реєстрації, сказала, що без проблем... Так що майне на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автора теми повністю розумію і підтримую.

Своїх діток стараюсь лікувати сама і визиваємо лікаря тільки в крайніх випадках. У поліклініці можемо роками не з"являтись і для мене теж було шоком, коли я прийшла проходити з малим медогляд, а вони подивились на мене як на дуру і вказали на папочки з записом. Хоча 2 роки тому проходили зі старшою такий же медогляд - такого не було. Дивлячись у ці папки очі розбіглись, бо навіть до двох лікарів на один день нереально записатись. Отож, ми були у 3-х лікарів, здали аналізи - і все це починаючи з 6 травня і до сьогодні. До ортопеда нам аж 10 червня, ще до свого терапевта, який як виявляється 10 червня приймає у зовсім інший час що записані до ортопеда, і ще головне - на заключення, на яке також не знаю, коли світить попасти.

Це конкретний геморой, якщо зважати на те, що прийом у лікаря триває 2хв. а час на проходження всіх лікарів майже 2 місяці.

Не знаю. яким дивом, людям вдається пройти його за 2 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...