Перейти до змісту

Куплю туристический рюкзак 60-65 L


drap

Рекомендовані повідомлення

На секонде на старом их тьма.

А можна точніше, де той секонд?

На старом рынке секонд, уже почти в конце рынка там целый контейнер одних сумок. я там себе хороший вариант нашёл на 150 грн. на 55 литров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороший вариант нашёл

а чим він хороший?

врахуйте, що з рюкзак Вам ходити не один десяток км, отож, надзвичайно важливо, щоб спинка зручна була, обов"язково з каркасом

рюкзак можна і на прокат взяти, якщо не готові витратитись на його покупку - це відносно недешеве задоволення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад, з бюджетненького на 60 л

post-9526-0-19442000-1429767142_thumb.jppost-9526-0-09618200-1429767153_thumb.jppost-9526-0-58811400-1429767161_thumb.jp

Орієнтовно 1700 грн

Ну я видел цены) Поэтому и рассматриваю вариант б/у, хотелось бы в 1000 вложится , но если не найду буду увеличивать бюджет.

На секонде на старом их тьма.

А можна точніше, де той секонд?

На старом рынке секонд, уже почти в конце рынка там целый контейнер одних сумок. я там себе хороший вариант нашёл на 150 грн. на 55 литров.

ЧОта я сомневаюсь , что можно найти именно "туристический" рюкзак за 150 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На секонде на старом их тьма.

А можна точніше, де той секонд?

На старом рынке секонд, уже почти в конце рынка там целый контейнер одних сумок. я там себе хороший вариант нашёл на 150 грн. на 55 литров.

Без каркаса простой рюкзак. у меня походы это вещи в рюкзак и в машину в багажник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

А рюкзак мужской или женский нужен?? Скорее всего мужской, раз такой вес, можете посмотреть на http://grenka.ua/. Я там себе термуху брал. И брат мой там рюкзак купил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...