Перейти до змісту

Куплю цеглу червону


Рекомендовані повідомлення

Куплю цеглу червону 1000 шт. Може більше. Ціни в приват і місце розташування в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б/у також цiкавить. За адекватну цiну. Також розгляну можливiсть доставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку продають цеглу (звичайну червону) поштучно? Потрібно 200-300шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку продають цеглу (звичайну червону) поштучно? Потрібно 200-300шт.

Я ще не купив. але казали, що в епіцентрі можна. Не буду стверджувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам цеглу рядову М-75 2грн/шт. Самовивозом. Стоїть на піддонах в районі ДПЗ. Є біля 2,5 тис.

Можу доставити своїм бусом від 50 до 500 шт. за 150 грн. по місту. За місто тариф обговорюємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бу в відмінному стані з вашим самовивозом з центру за квас чи мінералку 0938138809 Саша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бу в відмінному стані з вашим самовивозом з центру за квас чи мінералку 0938138809 Саша.

Бронь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

бу в відмінному стані з вашим самовивозом з центру за квас чи мінералку 0938138809 Саша.

Ще раз дякую за цеглу. П.С.забув подзвонити. батареї не треба (думаю їх вже всерівно давно немає)

Заодно оновлю. Хто робить ремонти розбиває стінки. Заберу цеглу (червону). Половинки також підійдуть. Але бажано цілий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заодно оновлю. Хто робить ремонти розбиває стінки. Заберу цеглу (червону). Половинки також підійдуть. Але бажано цілий.

Лицювальна б/у не потрібна ?

Ні. Цегла потрібно для стовпчиків під дерев'яну підлогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заодно оновлю. Хто робить ремонти розбиває стінки. Заберу цеглу (червону). Половинки також підійдуть. Але бажано цілий.

Лицювальна б/у не потрібна ?

Ні. Цегла потрібно для стовпчиків під дерев'яну підлогу.

В мене також є шт. 300 нової М100. Лишились після мурування коминів та цоколя. Ціна 2.50 Грн.

Дякую, але це трохи за дорого. Я шукаю варіанти дешеві (або ж безкоштовні), так як потрібно на стовпчики, яких видно не буде. Головне опора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...