Перейти до змісту

Junior QA


3y6uk

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня спільнота, назріло у мене таке питання чи взагалі можливо влаштуватись на посаду JuniorQA у Луцьку, чи потрібні спеціалісти з тестування саме у рідному місті? На даний момент проходжу курси QA у Харкові і думаю залишатись шукати вакансії тут чи можливо щось подібне можна знайти у нас, буду вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишайся. Після курсів, можливо, знайдеш роботу. Але джуніку важко буде. У Харкові більше можливостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишайся. Після курсів, можливо, знайдеш роботу. Але джуніку важко буде. У Харкові більше можливостей.

Звісно що тяжко, але де ж отримувати навики\стаж, в любому випадку треба буде починати з малого. Все ж таки хотілось би в Луцьку щось знайти, реально є куча фірм які займаются розробкою веб, невже нікому не потрібні QA?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тебе зараз додому тягне, а потім, коли все наладиться, тебе з Харкова вже за вуха не витягнеш :) Вернешся хіба що якщо війна туди дійде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Сабж по темі, наразі повернувся до Луцька, шукаю роботу в ІТ, є досвід "сис.адміна" на малих фірмах, можливо в кого є якісь вакансії можливості для працевлаштування, резюме можу відправити в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з огляду ринку ІТ - рекомендую розглянути варіант переїзду у столицю, Харків чи Львів.

джуніором при нормальній віддачі та продуктивній роботі на перших порах зможеш забезпечити оренду кімнати, а далі, якщо будеш розвиватись - поле дяільності дуже широке, глибоке та високе. як в професійному рості та і у фінансовому. якщо звісно тебе нічого особливого не тримає у рідному місті.

у Луцьку тобі світитиме 3-5 тис.,а у Києві - це мінімум що ти гарантовано будеш отримувати. а максимум - тут все залежатиме від тему, але валюта зарплати як мінімум зміниться, ну і звісно доходи в рази а то і десятки разів збільшаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з огляду ринку ІТ - рекомендую розглянути варіант переїзду у столицю, Харків чи Львів.

джуніором при нормальній віддачі та продуктивній роботі на перших порах зможеш забезпечити оренду кімнати, а далі, якщо будеш розвиватись - поле дяільності дуже широке, глибоке та високе. як в професійному рості та і у фінансовому. якщо звісно тебе нічого особливого не тримає у рідному місті.

у Луцьку тобі світитиме 3-5 тис.,а у Києві - це мінімум що ти гарантовано будеш отримувати. а максимум - тут все залежатиме від тему, але валюта зарплати як мінімум зміниться, ну і звісно доходи в рази а то і десятки разів збільшаться.

Так я звісно з тобою згідний, але як показую практика всі хочуть людину з досвідом роботи, а брати джуніка з іншого міста на стажування не дуже то й бажають, та й трати на життя в столиці чи в містах мільйониках набагато більші, тому хотілось би знайти щось у дома, так сказати набути досвіду, хоча я звісно і шукаю щось по Західній Україні, але пока результатів немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я звісно з тобою згідний, але як показую практика всі хочуть людину з досвідом роботи, а брати джуніка з іншого міста на стажування не дуже то й бажають, та й трати на життя в столиці чи в містах мільйониках набагато більші, тому хотілось би знайти щось у дома, так сказати набути досвіду, хоча я звісно і шукаю щось по Західній Україні, але пока результатів немає.

трати на життя більші - так за звичай кажуть ті, хто ще толком не розглядав конкретні варіанти, без образ.

так іноді більші - в плані житла, але враховуючи потенційний рівень росту та доходів - все це легко перекривається.

скинь резюме - передам нашим рекрутерам - подивимось чи буде щось для тебе, іноді пролітають вакансії, а зараз по твоїй спеціальності здається є варіанти, треба уточнити коли повернусь в офіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що тебе на тих курсах навчили ?

бо я смутно уявляю як непрограміст може бути QA

цікавлюся бо якби думали своїх десь відправити та і можна було б вакансію придумати впринципі якщо цікавить QA у вебі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно навіть InternetDevels шукав людей, яких би навчити забезпеченню якості. ось архів з сайту роботи rabota.ua http://rabota.ua/ua/company810633/vacancy5759366

Мій дружбан навіть пройшов, і тепер на випробувальному, а мені, нажаль, навіть не відписали(певно закінчилось, пізніше надіслав резюме).

Попитайте може там щось вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що тебе на тих курсах навчили ?

бо я смутно уявляю як непрограміст може бути QA

цікавлюся бо якби думали своїх десь відправити та і можна було б вакансію придумати впринципі якщо цікавить QA у вебі

Все дуже просто є як мануальщики, так і автоматизатори, так ось щоб працювати мануальщиков впринципі не потрібно знати програмування, я методики і практики знаходження багів ручками. А ось якщо говорити про автоматизацію то там дійсно потрібно знати програмування хоч і не так змісно як для девелопера, тому що написати авто тест є простіше чим написати якусб программу. Якщо цікавить то можу в ЛС віповісти що навчили і що знаю.

Нещодавно навіть InternetDevels шукав людей, яких би навчити забезпеченню якості. ось архів з сайту роботи rabota.ua http://rabota.ua/ua/.../vacancy5759366

Мій дружбан навіть пройшов, і тепер на випробувальному, а мені, нажаль, навіть не відписали(певно закінчилось, пізніше надіслав резюме).

Попитайте може там щось вийде

Так я знаю спілкувався з ними, але в той період знаходився у Харкові, а коли приїхав вакансія вже була закрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...