Перейти до змісту

Чи можливий запис касети з ПК?


Рекомендовані повідомлення

Отже, давно цікавило питання чи можливий запис аудіо каси безпосередньо з ПК, минуючи запис на СД, а потім через центряк на касетку?.. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, давно цікавило питання чи можливий запис аудіо каси безпосередньо з ПК, минуючи запис на СД, а потім через центряк на касетку?.. :blink:

так в чому тут проблема, :0124: ,лінійний вихід в ПК подати на лінійний вхід магнітофона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуй на "центряк" через AUX. Перед тим раджу перечитати специфікацію (то є тех. характеристики) як "центряка" так і аудіокарти. Категорично не раджу писати на магнітку з МР3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене давно хвилювало питання кардинально протилежне. Оцифровка аудіо касет. Кілька разів пробува, якась бяка виходить. Може хтось підкаже гарний спосіб. А то таке добро пропадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуй на "центряк" через AUX. Перед тим раджу перечитати специфікацію (то є тех. характеристики) як "центряка" так і аудіокарти. Категорично не раджу писати на магнітку з МР3.

А чому писати магом з МП3 неправильно? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пробував колись дано писати з телевізора на компутер. Довго бавився з налаштуваннями поки добився більш-менш прийнятної якості звучання. Але всерівно то є фє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не "писати магом з МП3" не правильно, а Категорично не раджу писати на магнітну плівку звук відтворений з МР3 формату.

Може не правильно висловив думку. Вибачаюсь.

Основна причина - якість звуку. МР3 урізає частоти, сильно корегується АЧХ звуковідтворення, карочя - в машині, коли музон на всю катушку - звук особисто мені не подобається (відредаговано модератором).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не "писати магом з МП3" не правильно, а Категорично не раджу писати на магнітну плівку звук відтворений з МР3 формату.

Може не правильно висловив думку. Вибачаюсь.

Основна причина - якість звуку. МР3 урізає частоти, сильно корегується АЧХ звуковідтворення, карочя - в машині, коли музон на всю катушку - звук гавно.

а що касети мають хороший частотний діапазон ,динамічний ,чи рівень шуму добрий,ІМХО одного поля ягоди. ;) ,по рівню шуму МР3 плеєр виграє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во, а тепер наклади з МР3 формату ще й на магнітку. Звук мені особисто не подобається.

Пи.Си. Миж не носії порівнюємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з якого формату записувати щоб був нормальний звук

З якого б формату не записувати,на сомпакт касету ,результат буде паршивий .

касета не є(чи була :) ) носієм на який можна було зробити якісний запис.

1.динамічний діапазон дуже малий(помагали системи шумопониження-типу долбі)

2.частотний діапазон також малий ,верхня границя 12 кгц.(помагали хромові і металеві касети)

3.рівень нелінійних спотворень великий .(такош трохи помагали хороші касети)

4..для більш менш хороших записів потрібні хороші(читай-дорогі) стаціонарні деки,і хороші касети (також-дорогі)

бумбокси і апарати з ручками(переносні) в цю категорію не входять. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Мене давно хвилювало питання кардинально протилежне. Оцифровка аудіо касет. Кілька разів пробува, якась бяка виходить. Може хтось підкаже гарний спосіб. А то таке добро пропадає.

Очень просто ! Хорошая кассетная дека и Audio CD recorder !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...