Перейти до змісту

Потрібен оператор верстатів з ЧПУ в компанію Модерн Експо ТЕРМІНОВО!


Edelveys

Рекомендовані повідомлення

Терміново потрібна 1 людина для роботи на оброблюваному центрі на дільницю обробки пластику. Графік роботи: 4 дні (16.00-00.00), 1 вихідний, 4 дні (8.00-16.00), 1 вихідний, 4 дні (0.00-8.00), 2 вихідних.

Офіційне працевлаштування.

Оплата відпусток та лікарняних.

Розвозка людей на нічну зміну і з вечірньоі.

Зп - від 3000 грн.

Телефон. 096-867-43-67

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно вміти хоча б трохи читати креслення, всьому іншому навчать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново потрібна 1 людина для роботи на оброблюваному центрі на дільницю обробки пластику. Графік роботи: 4 дні (16.00-00.00), 1 вихідний, 4 дні (8.00-16.00), 1 вихідний, 4 дні (0.00-8.00), 2 вихідних.

Офіційне працевлаштування.

Оплата відпусток та лікарняних.

Розвозка людей на нічну зміну і з вечірньоі.

Зп - від 3000 грн.

Телефон. 096-867-43-67

А ви розглядали роботи по 12год, 2 через 2 дні. А то по 8год з таким чередуванням якось дикувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви розглядали роботи по 12год, 2 через 2 дні. А то по 8год з таким чередуванням якось дикувато.

- А ви впевнені що зможете без втрати працездатності стояти за станком 12 годин ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людину знайдено. Закривайте тему!!!

Терміново потрібна 1 людина для роботи на оброблюваному центрі на дільницю обробки пластику. Графік роботи: 4 дні (16.00-00.00), 1 вихідний, 4 дні (8.00-16.00), 1 вихідний, 4 дні (0.00-8.00), 2 вихідних.

Офіційне працевлаштування.

Оплата відпусток та лікарняних.

Розвозка людей на нічну зміну і з вечірньоі.

Зп - від 3000 грн.

Телефон. 096-867-43-67

А ви розглядали роботи по 12год, 2 через 2 дні. А то по 8год з таким чередуванням якось дикувато.

Я такі питання не вирішую і не розглядаю, але були проведені дослідження, при яких виявлено що ефективність роботи працівника, який працює 12 годин на добу на 30% нижча ніж ефективність працівника, який працює 8 годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви розглядали роботи по 12год, 2 через 2 дні. А то по 8год з таким чередуванням якось дикувато.

- А ви впевнені що зможете без втрати працездатності стояти за станком 12 годин ???

Впевнений, стояв за згинальним з інтенсивністю вище норми.

За період мого трудового стажу я зробив висновки що по 12год, 2/2дн на багато краще, якщо виробництво цілодобове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За період мого трудового стажу я зробив висновки що по 12год, 2/2дн на багато краще, якщо виробництво цілодобове.

Не требе робити висновки тільки по собі :)

Ну і по трудовому кодексу не тойво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви розглядали роботи по 12год, 2 через 2 дні. А то по 8год з таким чередуванням якось дикувато.

- А ви впевнені що зможете без втрати працездатності стояти за станком 12 годин ???

Впевнений, стояв за згинальним з інтенсивністю вище норми.

За період мого трудового стажу я зробив висновки що по 12год, 2/2дн на багато краще, якщо виробництво цілодобове.

Оце коли відкриїте свою фірму тоді і будете набирати людей на 12 годинні зміни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порахуйте кількість робочих годин за 3000 будуть робити тільки лохи

прогуляв уроки математики?

якщо 2/2дн, то 15*12=180год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...