Перейти до змісту

Філателія Луцьк


Taras21

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,найшов на форумі вже застаріле,хто що знаю про філателістів в Луцьку?Можливо є якісь контактні номери,маю власну колекцію марок,хотілося б оцінити її.Мій телефон 050-193-58-30 про всяк випадок,дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ВПЗ-25 (вул. Кривий Вал, 19) часто можна зустріти філателістів або ж запитати у працівників цієї пошти про їхні "здибанки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте опис колекції: період, країни, тематика. Взагалі в Луцьку є клуб філателістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте опис колекції: період, країни, тематика. Взагалі в Луцьку є клуб філателістів.

Є порядка 10 альбомів,нічого не дублюється,тематика різна від фауни до спорту,ось саме цей клуб мені і потрібен!Де він знаходиться і як попасти,потрібна оцінка знаючої людини!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа от бывшего здания 3-го Жека , есть одноэтажный домик, там, каждое воскресенье, приблизительно с 10,00 до 12,00 тусят любители марок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа от бывшего здания 3-го Жека , есть одноэтажный домик, там, каждое воскресенье, приблизительно с 10,00 до 12,00 тусят любители марок.

а як вулиця називається?і номер будинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа от бывшего здания 3-го Жека , есть одноэтажный домик, там, каждое воскресенье, приблизительно с 10,00 до 12,00 тусят любители марок.

а як вулиця називається?і номер будинку?

вул. Винниченка, 39 http://goldenpages.l...ion/592-жкп-№3/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа от бывшего здания 3-го Жека , есть одноэтажный домик, там, каждое воскресенье, приблизительно с 10,00 до 12,00 тусят любители марок.

а як вулиця називається?і номер будинку?

вул. Винниченка, 39 http://goldenpages.l...ion/592-жкп-№3/

неправильна відповідь. біля колишньої будівлі третього жеку. це по Богдана Хмельницького (будинок, можливо, 40Б)

Зустрічі нумізматів і філателістів у приміщенні товариства "Холмщина" (біля ЖЕКу №1 по вул.Б.Хмельницького, зупинка і міська рада за 100м.) по неділях з 10.00 до 13.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...