Jump to content

Оренда державного прміщення


Andrew_Best

Recommended Posts

Привіт! Може хтось із вас підтвердить або навпаки такі слухи, що з нового 2008 року заборонено здавати в оренду державні приміщення приватним організаціям. А то взявся за оформлення оренди, і незнаю чи вже дарма це почав.

Link to comment
Share on other sites

Ні, це не так. Закон України "Про оренду державного і комунального майна" ніхто не відміняв, і це майно може передаватися в оренду. Єдине лише, що ст. 76 Закону України "Про державний бюджет України на 2008 рік" встановлено, що оренда державного і комунального майна для господарської діяльності відбувається виключно на конкурсних засадах. Тобто, має бути як мінімум, два кандидати на отримання приміщення в оренду. Будуть публікуватися оголошення, збиратиметься документація від кандидатів, внески за участь в конкурсі, і відбуватимуться конкурси. Якщо кандидатів, крім тебе, не буде - подбай, щоб хоча б хтось був :sm110: - якісь партнери, знайома фірма і т.д. Інакше конкурс не відбудеться.

Ось стаття з закону про держбюджет:

Стаття 76. Установити, що у 2008 році передача в оренду державного та комунального майна здійснюється виключно на конкурсних засадах, крім державного та комунального майна, що передається в оренду бюджетним установам, музеям, підприємствам і громадським організаціям у сфері культури і мистецтв (в тому числі національним творчим спілкам та їх членам під творчі майстерні), Пенсійному фонду України та його органам, державним видавництвам та підприємствам нигорозповсюдження.
Link to comment
Share on other sites

О! Дякую за вичерпну відповідь! Це так в мене і відбувається, конкурс-оголошення в газеті-залог на участь в тендері-виграш-засідання міської ради ...)

Link to comment
Share on other sites

Кабінет міністрів України розпорядженням від 24 грудня 2007 року призупинив процес укладення нових договорів оренди об`єктів державного майна.

Про це повідомляється у виданні «Відомості приватизації» від 16 січня 2008 року.

Згідно з повідомленням, проведення конкурсів із передачі в оренду об`єктів держвласності відкладається на період до ухвалення КМУ окремого рішення про відновлення укладення договорів оренди.

Як наголошується в повідомленні, Фонд держмайна пропонує своїм регіональним відділенням не тільки не укладати нові договори оренди, а й утриматися від оголошення нових конкурсів на право оренди і від визначення переможців по раніше оголошених конкурсах.

Джерело: http://unian.net/ukr/news/news-231336.html

Link to comment
Share on other sites

Дійсно, є таке розпорядження Кабміну від 24 грудня 2007 р. N 1231-р: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/mai...g=1231-2007-%F0 . Єдине тільки - що воно стосується виключно державного майна, а комунальне майно під нього не підпадає. Тому якщо питання топікстартера винесено на розгляд міської ради - то швидш за все, що мова йде про оренду приміщення в об'єкті нерухомості, який належить до комунальної власності, а не державної.

Нехай би Andrew_Best уточнив - мова про приміщення в комунальній власності, чи все-таки в державній?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...