Перейти до змісту

Як виготовляються презервативи


Taurus

Рекомендовані повідомлення

Дуже цікава стаття про те, як виготовляються презервативи на єдиній в Україні фабриці по їх виробництву "Перфект", що у Львівській обл. Фабрика працює цілодобово і виготовляє близько 17 млн. презервативів в рік.

"Как делаются презервативы"

Належить фабрика поляку, який раніше дуже успішно займався квітковим бізнесом (також в Україні), але йому стало нецікаво і він вирішив зайнятись новим проектом. Інтерв'ю з поляком читайте тут:

"Владелец фабрики «Перфект» Ежи Коник: Презервативы — как виноделие: все смогли бы сделать, но у одних вино получается, а у других — нет."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качество у них и правда хорошее...муж только такие и покупает. А что до фабрики по производству "Перфектов", то как то о ней был сюжет на СТБ, забавненько так, но все на отличном уровне)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недослівно процитую мудрі слова (нажаль не знайшов їх через пошук):

"Фтопку резину. Взрослые дяди и тёти которые доверяют друг другу знают иные альтернативные способы контрацепции"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недослівно процитую мудрі слова (нажаль не знайшов їх через пошук):

"Фтопку резину. Взрослые дяди и тёти которые доверяют друг другу знают иные альтернативные способы контрацепции"

Мудрые??Неет, скорее субьективные...При чем тут доверие, и использование....гм....резины, говоря вашими или чьими то еще словами. Контрацептивы подбираются, минимум исходя из таких типов соображений: состояние здоровья, удобство, моральные убеждения...Потому ни в какую ни в топку, а кому что больше подходит...вот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не згоден на всі 100%

хіба що слова про стан здоров"я... можливо.

все інше ....................................... туфта. без нього значно приємніше за будь яких "удобств, моральных убеждений"

Я б розписав побільше, але засипаю.

От Пан "Chill" якраз переглядає цю тему і тобі розпише, бо це були саме його слова що я навів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось описано те ж саме виробництво, але з ілюстраціями.

http://fishki.net/comment.php?id=30232

Зізнаюсь, презервативами жодного разу не користувався, все якось без них обходився. Та й випадкового сексу не мав. Хоча завжди мав при собі напоготові. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От Пан "Chill" якраз переглядає цю тему і тобі розпише, бо це були саме його слова що я навів

Оки, я от своих слов не отказываюсь, цитата:

все равно при наличии постоянного партнера, в отношениях с которым есть 100% доверие - в топку эту резину (я это к тому, что есть немало других средств и методов, известных всем взрослым дядям и тетям

Но это не значит, что я категорически против презервативов. На сегодняшний день IMHO это самый надежный способ предохранения от ЗППП (но не от нежелательной беременности - на то есть средства понадежнее). Так что этот вид контрацептивов во многих случаях бывает просто незаменим :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я саме це і мав на увазі. Саме від всього окрім небажаної вагітності, про що сказано

при наличии постоянного партнера, в отношениях с которым есть 100% доверие

а якщо люди одружені - то навіщо???? хіба що не довіряєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОК!!!

Питання до чарівнимх жінок: як Ви ставитесь до презервативів???

(в чоловіків не питаю - сам знаю. 0 )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romich, створи тему в Жіночому клубі. Там дівчат більше буває, а цю тему могли уже занести у прочитані і не заходити більше.

А питання ти задав цікаве. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...