Перейти до змісту

Шукаю програму про ремонт


natovec

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка скиньте програму щоб можна було було проектувати кімнату :) і створювати дизайн в приміщенні :) , бо є програма Pro100 але вона глючить :_37: !? тому хто скине +1 :0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну для цього всякі спрощенні програмки не підуть (якщо хочеш мати гарний результат). В мене десь був Arcon правда стара версія, за те з таблетками, знайду якщо треба, і викладу. Про Аркон можеш почитати тут . Мені на ньому дизайнер квартиру малював повністю - результат роботи мені дуже сподобався, особливо якщо дивитися з самого Arcon'a. Що з того получилось є тут .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую шо старався мені допомогти RudEAk, я сам знайшов +1

Соррі на роботі вчора завал був :) Не побачив, що ти просив.

З.І. Той проект що я показував на 7-й версії зроблений - там пару нових можливостей появилося (типу об"єкт "плита" з якого можна що завгодно вирізати). А в інеті з таблетками нормальна тільки 6-та версія є. Хоча моя знайома на ній без професійного досвіду роботи в таких програмах собі досить прикольний дизайн намалювала (і вже втілили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RudEAk

А покажи той прикольний дизайн, якщо можна :) просто цікаво що можна зробить на арконі :0108: а то я пробував щось зробити і нічого толком не получилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RudEAk

А покажи той прикольний дизайн, якщо можна :0108: просто цікаво що можна зробить на арконі ;) а то я пробував щось зробити і нічого толком не получилось

Тиц - це моя квартира, зроблена професійним дизайнером інтер"єрів. Все зроблено в Арконі 7 (і шось там далі). Не один ти такий в мене тоже не дуже виходило, та й дизайнер з мене ніякий :) . Я краще з меблями розібрався в Woody - трохи простіша програмуліна, але з свїми заскоками (просто необхідне знання меблевих технологій).

Хоча моя знайома на ній без професійного досвіду роботи в таких програмах собі досить прикольний дизайн намалювала (і вже втілили)

А якщо про це - соррі бачив тільки на папері вже роздрукований

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 RudEAk

Прикольно, а сам файл проекта *.аср можеш скинути, хочеться в 3D його покрутить :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекайте хлопці, буду диск шукати... Сьогодні не буде (бо він на попередньому місці роботи). *.аср скинути можу але там власні текстури використовувались, то трохи підглючує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі халяви не буде :( Інсталяха Аркона бездвоздмездно втрачена. Нарив на торентах Аркон 2005+. Тиц . Хто скачає великий +1.

*.аср тут (три файлика *.аср)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залити повторно?

Егеж... А яка версія? Старенька вона трохи мало можливостей має. Та на яку я дав посилання іде з купою аддонів (на ДВД диск, 4,3 гіга)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відчуваю що треба людям кланятись в ногі, щоб викачали і виложили прогу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покланявся.Може завтра заберу вечором ,і якшо буду в нормальному стані :) закину на фтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені також потрібна така програмка.

Сьогодні вночі, якщо не засну, скачаю з нета, і виложу на ФТП.

Сьогодні-Завтра точно буде, я не жадний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в ноги кланятись не зможу але +1 в копілку буде :P .

З.І. Є програми для проектування меблів Базис Мебельщик 7.0 і Woоdy 2.0 все робоче з таблетками, але на жаль без навчальних курсів. Можу викласти якщо треба. (попереджаю програми вузькоспеціалізовані розбиратись треба довго шо куда ліпити).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...